5 prostych hacków do zakładania fałszywych rzęs - daj rzęsowi przypon

Oto podstrona: 4


Cóż, tak proste jak ten dźwięk, mają nieco specyficzny proces, aby ściągnąć oszałamiające rzęsy. Od pasków po flary, istnieje wiele rzęs, które należy wybrać w zależności od kształtu i wielkości oczu. Chociaż początkowe fazy noszenia fałszywych rzęs mogą wyglądać wyjątkowo przerażająco i stresująco, istnieje pięć prostych hacków, które mogą uczynić ten proces bardzo łatwym i wydajnym.

Pierwszy krok - Przygotuj rzęsy! Gdy będziesz już w połowie wykonywania makijażu oczu, być może cieni do powiek lub aplikacji eyelinera, podkręć rzęsy i nałóż tusz do rzęs. To może być najbardziej zalecany sposób na wykonanie makijażu oczu za pomocą naturalnie wyglądających rzęs.

Czy jesteś gotowy do nałożenia kleju? Ostrożnie za pomocą pincety trzymaj rzęsy i zanurz je w bardzo cienkiej zewnętrznej warstwie kleju i nałóż na końcówkę. Należy jednak upewnić się, że klej został nałożony dopiero po całkowitym wyschnięciu eyelinera, ponieważ istnieje możliwość rozmazywania eyelinera i kleju.

Poczekaj, aż klej wyschnie, a przynajmniej spróbuj? Może to być ostateczny zmieniacz gier. Ważne jest, aby pozostawić rzęsy ochłodzone przez co najmniej 30 sekund do 1 minuty. W ten sposób rzęsy będą mniej ślizgały się podczas aplikacji. Musisz także mieć pewność, że klej nie stwardnieje!

Przyłóż pasek do linii rzęs, czas ponownie użyć pincety! Tym razem możesz ich użyć, aby powoli dopasować rzęsy do swoich trwałych rzęs. Najważniejszym aspektem, o którym należy pamiętać, jest wyrównanie sztucznych rzęs z naturalną linią rzęs.

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby ukryć szwy! Po prawidłowym ułożeniu rzęs wystarczy nałożyć dodatkową warstwę eyelinera i tuszu do rzęs, aby związać wszystko razem. Pomoże to wypełnić wszystkie luki i sprawi, że będzie wyglądać naturalnie.

Dzięki temu czas obnosić się z długimi, lśniącymi i pięknymi rzęsami. Jeśli więc chcesz kupić rzęsy Mink lub naturalne, sprawdź nasz portal zakupów od razu pod adresem