zdrowie, medycyna, badanie online, slownik, medyczny, lekarze
Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Ciemnnobrazowy sluz zamiast krwawienia z odstawienia

Wysłane przez kamil-20l 
Ciemnnobrazowy sluz zamiast krwawienia z odstawienia
28 sie 2013 - 03:02:54
Witam.

Problem dotyczy mojej kobiety. Od kilku mies bierze tabletki antykoncepcyjne. Byly male problemy wczesniej poniewaz przez 2 mies nie dostawala okresu. Miesiaczke dostala na 3 miesiac stosowania tabletek. Wszystko bylo fajnie az do terazniejszego miesiaca. Okres dostawala zazwyczaj w 2-3 dni przerwy (dzis mamy 5) w tym miesiacu zamiast normalnej miesiaczki dostala tak jakby plamienia ciemnobrazowym sluzem. Dodam jeszcze ze pod koniec stosowania poprzedniego opakowania zazywala antybiotyk Amotaks ( obniza dziala antykoncepcji doustnej, oczywiscie nie dochodzilo wtedy do stosunku) nastepnie w niewielkim odstepie czasu ( w przerwie 7 dniowej ]) znow dostala antybiotyk tym razem duracef (podobno nie obniza skutecznosci tabletek anty) skonczyla go brac dzien przed rozpoczeciem nowego opakowania tabletek. Nie kochalismy sie przez ponad tydzien od zakonczenia brania Duracef-u. Pozniej juz dochodzilo do zblizenia 2 razy bez zabezpieczenia jednak nigdy nie byl to stosunek pelny (nie bylo wytrysku w partnerce) moje pytanie brzmi nastepujaco: Co moze byc przyczyna takiego przebiegu miesiaczki? I czy mamy sie bac ewentualnej ciazy ? Czy moze takie plamienie zamiast krawiawienia z odstawienia jest normalne? Prosze o odpowiedz
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować