zdrowie, medycyna, badanie online, slownik, medyczny, lekarze
Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

węzeł chłonny??

Wysłane przez martusia23 
Krzywo zrastająca się piszczel !!!
05 lut 2010 - 12:44:22
Witam, proszę o poradę, bo nie wiem, czy iść na konsultację do innego lekarza, czy się uspokoić. 3 m-ce temu złamałam nogę (3-kostkowe złamnie goleni i złamanie trzonu piszczeli w 2ch miejsach). Kostka się zrosła. Byłam leczona tylko gipsem- 7 tyg długim, 6 tyg krótkim. Teraz, nie mma juz gipsu, ale nie mogę obciązać nogi, bo jeszcze nie zrosła się. Poza tym wydaje mi się, że kość powinna być ustawiona w jednej osi, a jest krzywa. Zastanawiam się, czy to włąsnie tak powinno wyglądac?? Proszę o odpowiedź. Dołączam zdjęcia rtg z dnia 1.02.2010 czyli dzień zdjęia gipsu (po 3 m-cach).
Krzywo zrastająca się piszczel !!!
06 lut 2010 - 21:36:58
ortopedą ani chirurgiem nie jestem ale jak dla mnie to drugie zdjęcie wygląda ładnie, nie oczekuj że od razu kość będzie idealna bez żadnych widocznych cech przebytego złamania, miejsce złamania nie jest jeszcze w pełni skostniałe a kość nie jest do końca ustawiona w linii prostej ale z czasem będzie się ona jeszcze modelować i prostować
węzeł chłonny??
09 cze 2009 - 19:49:50
po infekcji to raczej normalne ze wezły sie powiekszaja.a moze jakis chory zab?ja mam caly czas powiekszony wezel pod rzuchwa i katar ale to alergia raczej u mniesmiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować