Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 paź 2013 - 22:11:17
Specjalizacja: Ortopeda
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
bol kolana prawego. Mysle ze powstal po lekkim urazie.Mialam wypadek samochodowy ale nie czulam zadnego boul bezposrednio po, dopiero wystapil bol w kolanie po miesiacu. Bol trwa 4 m-ce. Lekarz przepisal mi lekarstwa: Biofenac 100mg 20 tabletek a nastepnie Ibuprofenum 400mg na bol. Mialam tez przeswietlenie kolana i wykazalo:
1.drobne wyrostki przystawowych krawedzi klykci kosci udowej i poszczelowej
2.zmiany zwyrodnieniowe w stawie udowo-rzepkowym
3.zwapnienie w dole podkolanowym
Po m-cu na kolejnej wizycie u lakarza lekarz stwierdzil ze trzeba operowac kolano, bol caly czas trwa....nie wiem na jakiej podstawie lekarz zdjagnozowal operacje i chce zasiegnac drugiej opinii czy jest to nieuniknione czy mozna w inny sposob znalesc rozwiazanie poprzez cwiczenia czy diete?
Bol kolana w ciagu dnia nie jest intensywny tylko nasila sie w nocy gdy kolano sie rozgrzewa, jak rowniez sprawia klopot przy wchodzeniu po schodach.W nocy stosuje zimne oklady i bardzo pomaga ale musze znalesc inne rozwiazanie.
Od jak dawna się pojawiają:

Odpowiedz Cytuj
20 paź 2013 - 22:12:47
Bardzo prosze o wszelkie komentarze i podpowiedzi bede barzdo zobowiazana dziekuje Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
21 paź 2013 - 07:32:09
Witam, rozumiem, że konsultowała się Pani z ortopedą? a czy nie chciał wykonać rezonansu tego kolana? o jakim zabiegu konkretnie mówił - o artroskopii? czy powiedział co w takim razie jest przyczyną bólu? czy miała Pani jakieś zabiegi rehabilitacyjne? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.