Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 paź 2013 - 07:45:52
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Refluks żołądkowy
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Reni,no-spa
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Wczoraj w nocy wybudzil mnie b.silny bol w okolicy mostka,(jestem 34tyg.ciąży)czulam go także z tyłu plecow miedzy lopatkami.nie moglam oddychac,nie pomagala zadna zmiana pozycji,ani lek p/bólowy.napewno to nie byla zgaga .bol ten trwal ponad godzine, wilam sie i plakalam z bolu,mialam wrazenie ze rozerwie mi kl.piersiową,skurczy macicy wtedy nie mialam ,brzuch byl miekki.obudzilam męża bo juz nie dawalam rady myslalam ze pojedziemy na izbe przyjec,tylko nie mialam z kim dzieci zostawic w domu.mąż zaczął masować mi plecy ale ból wciaż był silny,okresami zmniejszal sie a. Za chwile odbieral mi oddech ,po kolejne godzinie pomalu przeszedl i zasnelam.zaznacze ze nie dosc ze rozrywalo mi kl.piersiowa to czulam bol w szyji nawet uszy mnie bolały.
Od jak dawna się pojawiają:
Jestem w 34 tyg. Ciąży.początkiem odczuwałam podobne kłucie ale za 5-10 minut przechdzilo.teraz to bylo znacznie silniejsze i bolesniejsze i dlurzsze.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Raz na 2-3 miesiace
Jakie mają nasilenie?
Intensywne ,nasilające sie. Z rególy w nocy
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nic nie przynosi ulgi.probowalam p/bolowych , reni czy no-spy, ani zmiana pozycji.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Tj.podczac przebiegu ciąży.
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Tydzien temu bylam u swojego lek.ginekologa i z dzieckiem bylo wszystko ok.wyniki w porządku, hemoglobiny mam 11,9 pozostale w miare dobre jak na ten tydzien ciązy.
Jakie było dotychczas leczenie?
Wizyty y ginekologa.
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Renii na zgagę- biorę codziennie, no- spa na skurcze (czasami)
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Reni biore codziennie
Inne uwagi:
Brak
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
15 paź 2013 - 08:19:05
Witam, a czy przed ciążą miała Pani podobne dolegliwości, czy na coś poważniejszego do tej pory Pani chorowała? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.