Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik
14 paź 2013 - 16:30:26
Witam wszystkich. Mam taki problem. Moja siostra boryka się z silną wadą wzroku. Nosi okulary, ma 16 dioptrii w jednym i 13 w drugim oku. Chcemy poddać ją zabiegowi (dodam, że siostra ma 10 lat). Szukamy kliniki, która zajmie się dobrze siostrą, skoryguje jej tą wadę. Słyszałam coś o Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w Gdańsku. Ponoć dobrych specjalistów mają, na forum jakimś trafiłam na wpis jednego z użytkowników. Czy ktoś z Was korzystał może z ich usług? Odpowiedz Cytuj
14 lis 2013 - 11:49:36
hmm o tej klinice nic nie wiem, natomiast mogę polecić kliniki Lexum - są w kilku miastach Polski. Opieka tam jest dobra, a lekarze doświadczeni i wykwalifikowani. Odpowiedz Cytuj
09 sty 2014 - 10:47:58
o tej klinice nic nie słyszałam, ale mam dobrą znajomą w Gdańsku podpytam jej czy coś wie o tym miejscu, ja z Wrocka, jeśli Cie interesuje tutaj wykonanie operacji to mogę coś polecić, sama teraz wybieram się do szpitala na Kamieńskiego nigdy się jeszcze nie zawiodła na lekarzach z tego miejsca.

A jak szukasz szkieł i okularów to poleca ten sklep internetowy - oprawki do okularów Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
31 sty 2014 - 18:31:21
chcesz zapytać o coś lekarza?
zapraszamy tutaj zapytaj lekarza Odpowiedz Cytuj
17 lis 2015 - 10:22:03
Polecam - soczewki na pewno pomogą na każdą wade wzroku mi pomogły używam ich od 4 lat i czuje się zdrowo. Oczy mnie nie bolą i nie puchną. Świetne soczewki lepsze niż okulary. Odpowiedz Cytuj
16 mar 2017 - 17:07:58
Wizyta u specjalisty w przypadku chorób oczu jest raczej niezbędna. W klinice Centre de la Vision można liczyć na wsparcie doświadczonych lekarzy, którzy dołożą starań by zdiagnozować pacjenta nawet w ciągu jednej konsultacji. Centrum okulistyczne wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęt co umożliwia kadrze przeprowadzanie dokładnych badań oraz stawianie trafnych i precyzyjnych diagnoz. Odpowiedz Cytuj
12 cze 2017 - 10:41:47
Oczywiście że tylko wizyta u specjalisty pomoże. Jeszcze najlepiej jak będzie miał nowoczesne urządzenia, które pomogą zwalczyć wadę, np takie jak tutaj: [www.krak-optic.pl] sprawdź i się dowiedz trochę na temat tych urządzeń i potem się wypytaj przez telefon czy może coś takiego posiada. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.