Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 paź 2013 - 16:18:29
Witam
Z mężem od pół roku staramy się o kolejną dzidzię i ten miesiąc był bardzo obiecujący ale zacznę od początku...
21 sierpnia dostałam okres który trwał tak jak zwykle 5 dni, (moje cykle zazwyczaj trwają od 28 do 32 dni), plamienie okoloowulacyjne (takie różowawe) było 6 i 7 września.
15 września zrobiłam test ale wyszedł negatywny wiec myślałam ze znowu się nie udało ale 18 września bez żadnych wcześniejszych objawów przedmiesiączkowych zaczęłam delikatnie plamić na brązowo tylko przez trzy dni czyli do 20 września, może nic nie było by w tym dziwnego ale następnego dnia rano gdy myślałam ze okres się dopiero rozkręci to nie było ani kropli, wręcz przeciwnie z pochwy wydobywał mi się dużej ilości śluz białawy o dużej ilości(wydawało mi się jak by mi miało cieknąć po nogach), zaczęły się uporczywe mdłości, wymioty i częstomocz.
Parę dni później a dokładnie 25 września byłam u mojej ginekolog i stwierdziła że to nie mógł być okres i że mam szyjkę rozpulchnioną co może oznaczać albo ciążę albo że się okres spóźnia i wpisała mi w akta: \\\'\\\'wczesna ciąża?\\\'\\\'
Następnego dnia a dokładnie poranka zrobiłam test ale niestety nie był to pierwszy mocz tylko trzeci bo mnie tak cisło że nie mogłam wytrzymać i o 5:40 w końcu zrobiłam test- wynik negatywny tzn niby druga kreska była blada gruba ale prawie wogole nie zauważalną- tylko przy dobrym świetle.
29 września powtórzyłam test ale wynik znowu ten sam...
W ciągu dnia mam straszne uderzenia gorąca a wieczorami zgaga...(częstomocz, nudności, nadmiar śluzu w pochwie)
Już sama nie wiem co mam myśleć, proszę o pomoc Odpowiedz Cytuj
Administrator
Dyżurny lekarz medycyny
administrator
09 sty 2014 - 10:00:26
Jeśli chcesz skonsultować się ze specjalistą DOOKTOR.PL prosimy skorzystaj z działu WIZYTA ONLINE: [dooktor.pl]

FORUM ONLINE (czyli miejsce, w którym napisałeś swój post) służy użytkownikom DOOKTOR.PL do wymiany poglądów na tematy związane ze zdrowiem. Moduł WIZYTA ONLINE odpowiada zaś za kontakty użytkowników ze specjalistami DOOKTOR.PL Odpowiedz Cytuj
20 sty 2014 - 17:38:32
Zrób jeszcze jeden test Odpowiedz Cytuj
03 kwi 2014 - 13:21:12
Nie rób testu- zrób betę hcg z krwi. Mi testy do 14 dni po spóźniającej się miesiączce nie wskazały ciąży ( 8 testów różnych firm) a w ciąży byłam. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.