Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 kwi 2009 - 10:04:26
witam staramy się z mężem o dzidziusia już od kilku miesięcy. pierwszą ciążę poroniłam 3 miesiące temu. teraz miesiączka spóźnia mi sie o 4 dni testy ciążowe wychodzą negatywne ale ja zaczynam miec objawy ciąży tzn. nudności, wahania nastroju (raz płacze raz się śmieje).wiem że powinnam iść do lekarza jednak pracuję na zmiany i dopiero mogę iść za dwa tygodnie. nie wiem co robić. proszę o poradę Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 kwi 2009 - 15:21:50
żaden test a zwłaszcza domowy nie daje stuprocentowej pewności, jednak przypadki wyników fałszywie ujemnych (ciąża pomimo że test wskazuje co innego) zdarzają się sporadycznie
upewnij się też te test którym wykonywałaś badanie ma wystarczającą czułość i że wykrywa ciążę najlepiej od 10 dnia od poczęcia
zwróć też uwagę na to czy prawidłowo wykonujesz badanie, zgodnie z instrukcją dołączaną do testu Odpowiedz Cytuj
27 kwi 2009 - 19:32:14
dziękuję za szybką odpowiedź a równocześnie mam drugie pytanie. Słyszałam że test owulacyjny może wykryć również ciąże? czy to prawda? bo wydaje mi się że nie powinnam mieć teraz dni płodnych a jednak wyszła druga blada kreska, mąż też ją widzi (dałam do sprawdzenia bo moje oczy mogą widzieć kreskę mimo jej braku) Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.