Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 wrz 2013 - 12:45:14
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
witam mam problem podejżewam że to hemoroidy ponieważ pszy oddaniu stolca czasem ciężko mi to idzie więc prowokuje go i pszy tym zaczyna leciec jakiś śluz oraz troche krwi potem czuje tylko swąd boje się że to może być rak ale chyba nie w tak młodym wieku
Od jak dawna się pojawiają:
krew pojawiłaś się w tamtym roku ale bez sluzu a z krwią od tamtego miesiąca
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
nie wiem
Jakie mają nasilenie?
nie wiem
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie wiem
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
nie były
Jakie były wyniki wykonanych badań?
nie robiłem badan
Jakie było dotychczas leczenie?
żadne
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
nie były
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
nie trwalo
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
22 wrz 2013 - 13:38:53
a wyczuwasz w okolicy odbytu jakieś guzki?
mogą to być żylaki odbytu, ewentualnie jakiś stan zapalny, ale nikt Ci tego nie powie ostatecznie przez internet, trzeba udać się do lekarza rodzinnego, zbadać się i dopiero wtedy można coś więcej powiedzieć, jeżeli będzie taka potrzeba lekarz rodzinny skieruje Cię do chirurga i dalej na badania endoskopowe aby obejrzeć okolicę odbytu Odpowiedz Cytuj
23 wrz 2013 - 06:55:35
tak leciała mi raz krew z okolic odbytu coś jak no nie wiem może to chemoroidy bo czulem jakbym miał skaleczone w okolicach Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 wrz 2013 - 13:47:17
może być to szczelina odbytu, coś innego ale chyba żylaki odbytu czyli tak zwane hemoroidy są tutaj najbardziej prawdopodobne, tak jak pisałem wyżej, trzeba pokazać się u lekarza rodzinnego a później w razie potrzeby u chirurga, bo dopiero po zbadaniu Cię można powiedzieć coś więcej na ten temat, tutaj to są tylko takie nasze przypuszczenia Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.