Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 wrz 2013 - 00:42:48
Specjalizacja: Reumatolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Mam niedoczynnosc tarczycy
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz

Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Jakie to są dolegliwości:
Witam od roku bardzo bola mnie rece a prawa szczegolnie,problem mam z wyprostowaniem palcow brak czucia w prawej dloni.Niemoge spac w nocy,Sztywnieja mi rece, mam sine palce w prawej dloni.Problem mam z wykonywaniem prac domowych.Zauwazylam ze mam palce znieksztalcone u rak robia mi sie guzki na dloni I na kolanie prawym. Mam zanik miesni w rekach I w nogach. Bola mnie kolana sprawia mi bol przy probie ruchu wchodzenia po schodach.Rece mam sztywne problem z wyprostowaniem. Nogi bardzo bola a szczegolnie prawa mam opuchniete nogi guzki robia sie, dlugo niemoge stac czy wykonywac prac domowych mdleja mi nogi slabe robia sie I musze sie polozyc. Utykam na prawa noge. Nie moge chodzic.Bardzo boli mnie kregoslup ledzwiowy niemoge sie schylac.Zdarza sie,ze wypadaja mi rzeczy z prawej reki niemam czucia w prawej dloni boli mnie I to juz sie urzymuje od roku.Mam niedowlad prawej strony reki,nogi. Zdarza sie ze niemoge wogule chodzic musze lezec. Z gory dziekuje.
Odpowiedz Cytuj
14 wrz 2013 - 00:47:13
Bole kregoslupa ledzwiowego,bole nog, bole rak. Odpowiedz Cytuj
14 wrz 2013 - 01:21:11
ala81 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Specjalizacja: Reumatolog
> Płeć: kobieta
> Wiek: 30
> Czy na coś choruję: tak
> Czy na coś choruję - komentarz
> Niedoczynnosc tarczycy,
> Czy przyjmuję jakieś leki: nie
> Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
>
> Do tej pory przechodziłem/am jakieś
> poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj
> znaczenie:
tak
> Jakie to są dolegliwości:
> Witam od roku bardzo bola mnie rece a prawa
> szczegolnie,problem mam z wyprostowaniem palcow
> brak czucia w prawej dloni.Niemoge spac w
> nocy,Sztywnieja mi rece, mam sine palce w prawej
> dloni, puchna mi palce u rak wogule nie moge zgiac palcow. Problem mam z wykonywaniem prac
> domowych.Zauwazylam ze mam palce znieksztalcone u
> rak robia mi sie guzki na dloni I na kolanie
> prawym. Mam zanik miesni w rekach I w nogach. Bola
> mnie kolana sprawia mi bol przy probie ruchu
> wchodzenia po schodach.Rece mam sztywne problem z
> wyprostowaniem. Nogi bardzo bola a szczegolnie
> prawa mam opuchniete nogi guzki robia sie, dlugo
> niemoge stac czy wykonywac prac domowych mdleja
> mi nogi slabe robia sie I musze sie polozyc.
> Utykam na prawa noge. Nie moge chodzic.Bardzo boli
> mnie kregoslup ledzwiowy niemoge sie
> schylac.Zdarza sie,ze wypadaja mi rzeczy z prawej
> reki niemam czucia w prawej dloni boli mnie I to
> juz sie urzymuje od roku.Mam niedowlad prawej
> strony reki,nogi. Zdarza sie ze niemoge wogule
> chodzic musze lezec.Nie moge utrzymac równowagi. Z gory dziekuje.
> Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 wrz 2013 - 11:24:12
a czy to wszystko zaczęło się w jakimś konkretnym momencie i nagle? na przykład po jakimś urazie? po jakiejś chorobie?
czy byłaś z tym u lekarza rodzinnego, u neurologa?
czy widzisz że drobne stawy rąk i nóg są opuchnięte? czy zdarzają się takie remisje że objawy się cofają a po jakimś czasie powracają?
winowajcą może być kręgosłup, może to być również jakieś schorzenie reumatologiczne, związane na przykład z zapaleniem stawów (RZS), ale trzeba byłoby Cię zbadać wstępnie (lekarz rodzinny) żeby zadecydować czy to bardziej problem dla reumatologa czy neurologa Odpowiedz Cytuj
14 wrz 2013 - 15:43:14
Witam wiecej jak od roku mialam Wstrząśnienie mózgu mieszkam w Angli niemialam zadnych badan wykonanych.I nadal nie mam badan robionych do polski pojechalam I zrobilam rok temu MR w badaniu rdzenia piersiowego kreg 1 odcinka.Wyszlo ze mam zmiany zwyronieniowe wypuklaja sie kierunku otworow miedzykregowych powodujac ich zwezenie.Wymiar strzalkowy ograniczen kostnych kregowych wynosi 13-16mm. Na poziomie C5,C6,C7 widoczna jest szerokopostawna tylno posrodkowa protruzja tarczy miedzykregowej wypuklaja sie do kanalu kregowego glebokosc do 4mm,z uciskiem worka oponowego.Lekarz w polsce powiedzial, ze to wszystko od Wstrząśnienie mózgu ze cos sie dzieje ze uciska mi na kregoslupie I dlatego mam problem schodzeniem, reka mnie boli I mam niedowlad prawej strony I mam skrzywienie kregoslupa.Tak stawy rak I nog opuchniete mam,nogi terz mam opuchniete,sztywnosc rak I nog mam.Brak czucia w palcach u reki,bola kolana.W nocy spac niemoge bo boli mnie kregoslup,rece,i nogi.Problemy mam z wykonywaniem prac domowych.I to dlugo sie utrzymuje coraz gorzej boli. Nie wspomnialam ze prawa reka robi sie sina I sztywna mam wykrzywione palce robia sie guzki na kolanie.Z gory dziekuje. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 wrz 2013 - 18:24:09
a z jakiego powodu było to wstrząśnienie mózgu? to faktycznie było wstrząśnienie czy wstrząs, bo t dwie różne rzeczy?
musiz z tym iść do lekarza rodzinnego, trzeba Cię wstępnie zbadać neurologiczie, do tego wykoać badania pod kątem zapalenia stawow i ot tego wszystkiego będzie zależało dalsze postępowanie Odpowiedz Cytuj
14 wrz 2013 - 19:15:14
Witam stalo sie to w pracy przewrocilam sie I uderzylam sie w glowe.Bylam w szpitalu I pielegniarka powiedziala, ze to wstrząśnienie mózgu a tak niemialam zadnych badan robionych po 3 tygodniach zrobili mi tomografie glowy , ktore trwalo niecale 5 minut.Chodze do lekarza I nie robia z tym nic nawet zadnych badan mi nie wykonuja.W polsce lekarz powiedzial, ze to bardzo zle wyglada I ze dlugo to trwa.Ze po roku,2 latach moze wszystko wyjsc na przeswietleniu glowy.Bardzo sie obawiam bo to tak dlugo trwa a co raz gorzej jest I zle sie czuje.Z gory dziekuje. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.