Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 wrz 2013 - 13:49:45
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
Ospa w zeszlym roku, tak poza tym to nie
Jakie to są dolegliwości:
Bol pulsujacy w prawej dolnej czesci brzucha , czasem przestaje i przechodzi na bol plecow w okolicy krzyza kolo miedmicy tez z prawej strony.
Od jak dawna się pojawiają:
Od kilku miesiecy, zaczelo sie od bolu krzyza z prawej strony kiedy zaczalem prowadzic kursy wieczorne z fotografii na otwarym powietrzu. Wieczorami zaczelo bolec w krzyzu a od okolo dwoch tyg zaczelo bolec w dolnej czesci brzucha po prawej stronie
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Tak jak powyzej , z prawej strony albo w dole plecow/krzyza albo w dole brzucha , caly czas od dwoch tygodni, a wczesniej dosyc czesto tylko plecy
Jakie mają nasilenie?
Umiarkowany, czasem lzejszy, z tylu plecow odczuw to tak jakby ktos mnie uderzyl. W pozycji lezacej boli bardziej z tylu. Przy ruchu bol sie zmniejszs
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Lezenie nasila bol z tylu, bol jest ciagly czasem lzejszy , tabletki przeciwbolowe nie pomagaja cieple oklady rowniez
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Zadne
Jakie było dotychczas leczenie?
Zadne
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Przeciwbolowe
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 wrz 2013 - 22:07:36
Witam, powinien Pan udać się do lekarza rodzinnego, który najprawdopodobniej zleci badanie ogólne moczu, morfologię, CRP i skieruje Pana na USG brzucha - wtedy będzie wiadomo coś więcej. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.