Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 2 potrzebująca pomocy
09 wrz 2013 - 10:29:09
Specjalizacja: Internista
Płeć: mężczyzna
Wiek: 58
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
brak wzwodu
Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 2 potrzebująca pomocy
09 wrz 2013 - 10:38:36
Mój mąż od dwóch lat przyjmuję leki na nadcisnienie: lorist 50mg, sektral 200, oraz indix SR 1,5 z chwilą kiedy zaczął je zażywać spadło jego libido ( brak zwodu, który tłumaczy braniem właśnie leków na nadciśnienie). Zauważyłam także wzrost spożywania alkoholu codziennie wypija od dwóch do czterech piw dziennie, a niekiedy również wódkę. Proszę mi powiedzieć co tak naprawdę ma wpływ na brak wzwodu u mojego męża?, ponieważ On twierdzi, że leki na nadciśnienie. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 wrz 2013 - 14:04:37
Witam, a czy przed zażywaniem tych leków nie było problemu z erekcją?? od kiedy mąż tak często spożywa alkohol?? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 2 potrzebująca pomocy
10 wrz 2013 - 00:41:16
Przed przyjmowaniem leków nie było problemu z erekcją, mąż pije codziennie od dwóch do czterech piw, oraz niekiedy mocniejszy alkohol. Z mojej obserwacji wynika, że od jakiegoś powiedzmy roku. Proszę tylko o informacje czy przyczyną są same leki, czy w połączeniu z alkoholem jest problem? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 wrz 2013 - 10:58:02
Te leki, na przykład sectral mogą powodować zaburzenia funkcji seksualnych, a alkohol może dodatkowo nasilać problem. Można skonsultować się w tej sprawie z seksuologiem, może on coś doradzi w tej sprawie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.