Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 wrz 2013 - 20:20:27
Specjalizacja: Alergolog
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
AZS
Od jak dawna się pojawiają:
dwa tygodnie
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
na dłoniach
Jakie mają nasilenie?
intensywne, i wyplywa caly czas ciecz z ran
Jakie było dotychczas leczenie?
masc cutivate
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
witam jestem bardzo zmartwiona choruje na azs jestem w 8 tygodniu ciazy.Jeszcze trzy tygodnie temu nie wiedzialam ze jestem w ciazy i uzywalam przez tydzien masci cutivate raz dziennie,jestem strasznie zalamana bo nie wiem czy nie wplynelo to korzystnie na płód bardzo bym prosila o porade.Wizyte mam dopiero 18 wrzesnia,gdyż przebywam z granica.Bardzo bym prosila o odpowiedz czy stosowanie tej masci moglo zle wplynac na plod.d
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
dwa tygodnie temu przez tydzien uzywalam cutivate i ustapilo na chwilke po jakims czasie nawrot ale niestety dowiedzialam sie ze jestem w ciazy jak do tej pory jest coraz gorzej i nie wiem co mam robic
Inne uwagi:
Masc cutivate
Odpowiedz Cytuj
06 wrz 2013 - 20:23:23
Pomocy!!!!
Choruje na AZS jestem w 8 tygodniu ciąży dowiedzialam sie 3 tygodnie temu jak bylam w 5 tygodniu przez tydzien stosowalam cutivate masć jestem zalamana poniewaz boje sie ze moglam zaszkodzic dzidzi ludzie prosze czy ktos uzywal tej masci w pierwszych tygodniach ciazy? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
07 wrz 2013 - 09:31:22
Raczej nie zaleca się stosowania tej maści w ciąży, ale nie jest jednoznacznie stwierdzone, że w jakikolwiek sposób jest ona szkodliwa dla zarodka i płodu. Tak więc proszę się nie martwić na zapas bo najprawdopodobniej nic się nie stało. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.