Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 wrz 2013 - 22:38:05
Specjalizacja: Ortopeda
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
ból w pachwinie oraz w okolicach kości strzałkowej. Boli w pozycji siedzącej i stojącej.
Od jak dawna się pojawiają:
ból pojawił sie ok 4 dni temu tj 29,08,2013
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
objawy występują co chwilę.
Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 wrz 2013 - 10:31:40
ból jest z przodu i promieniuje przez udo do podudzia również z przodu? czy z tyłu?
czy pojawiają się jakieś zaburzenia czucia? drętwienia? mrowienia?
czy te bóle zaczęły się jakoś nagle? na przykład po jakimś dźwignięciu? szarpięciu? gwałtownym ruchu? po jakimś urazie?
czy masz jakieś problemy z kręgosłupem? pojawiają się jakieś bóle pleców? posladków?
czy jak się pochylasz do przodu to ból się nasila? Odpowiedz Cytuj
02 wrz 2013 - 14:13:41
Witam . ból pojawił się znikąd właściwie, nagle zaczęło pobolewać trochę na początku w pachwinie, a potem doszło do kości strzałkowej.
Pracuję w kontroli jakości, więc dużo chodzę. czasami coś podniosę ciężkiego.
nie występują żadne mrowienia, drętwienia itp. nie miałam również żadnych stłuczeń, obić, nigdy gipsu nie miałam zakładanego.
Poszperałam trochę w necie, opisałam swój przypadek i czy to może być: Przepuklina udowa? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 wrz 2013 - 18:03:48
nie wydaje mi się aby to była przepuklina udowa, ona raczej nie daje tak promieniującego bólu, może jest to podrażnienie korzeni nerwowych, trzeba by się pokazać u lekarza rodzinnego żeby zbadał Cie neurologicznie i wszystko posprawdzał, dopiero na tej podstawie będzie można powiedzieć coś więcej, może należałoby również wykonać prześwietlenie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, może skierować CIę na jakieś zabiegi jeżeli te bóle będą się utrzymywały, ale najpierw trzeba Cie zbadać, bo po samym opisie trudno jest wywnioskować coś konkretniejszego Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.