Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 sie 2013 - 15:33:52
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
od miesiąca mam słony smak w ustach. Co może być tego przyczyną? jakie zdrobić badania?
Od jak dawna się pojawiają:
od m-ca
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 sie 2013 - 16:40:52
powiem Ci szczerze że nie spotkałem się wcześniej z podobnym problemem
jak zaglądasz do jamy ustnej to nie widzisz żeby działo się tam coś niepokojącego? wszystko jest w porządku? nie masz kwaśnego odbijania? pieczenia w przełyku? język wygląda normalnie?
czy nie pojawiły się ostatnio jakieś zaburzenia widzenia? zaburzenia węchu? bóle i zawroty głowy?
czy ten słony smak w ustach pojawia się przy jakichś potrawach czy tak sam z siebie? Odpowiedz Cytuj
29 sie 2013 - 16:50:31
jak zaglądasz do jamy ustnej to nie widzisz żeby działo się tam coś niepokojącego?
- nic się nie dzieje, zęby mam zdrowe, wyleczone
nie masz kwaśnego odbijania? pieczenia w przełyku?
- nie
język wygląda normalnie?
- pojawia się biały nalot
czy nie pojawiły się ostatnio jakieś zaburzenia widzenia?
zaburzenia węchu? bóle i zawroty głowy?
- nie
czy ten słony smak w ustach pojawia się przy jakichś potrawach czy tak sam z siebie?
- słony smak w ustach, a wlaściwie mam wrazenie, że ślina jest słona - mam non stop od miesiąca
Nawet już nie dodaje do potraw soli, bo ciągle wydaje mi się, że wszystko jest przesolone Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 sie 2013 - 21:50:12
to może pokaż się u lekarza rodzinnego, niech zajrzy do jamy ustnej i oceni ten język, czy ten nalot na języku pojawił się właśnie jakoś wtedy kiedy zaczęły się problemy z nieprawidłowym odczuwaniem słonego smaku? bo może jest to wywołane właśnie jakimś stanem zapalnym tego języka Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.