Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 sie 2013 - 17:35:15
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Zapalenie gruczołu krokowego
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Cipropol 500mg
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
zapalenie gruczołu krokowego
Jakie to są dolegliwości:
dreszcze z tyłu głowy, zaburzenia wzroku , osłabienie, (brak siły w rękach) zaburzenia psychiczne , napady gorąca, dziwne uczucie z tyłu głowy.
Od jak dawna się pojawiają:
od miesiąca
Jakie mają nasilenie?
lekkie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Posiew moczu z którego wyszło że mam E Coli
Jakie były wyniki wykonanych badań?
E- Coli w moczu
Jakie było dotychczas leczenie?
Przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego.
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Cipronex 500 cipropol 500 furagina50 mg wierzbownica drobnokwiatowa i nimesil
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
kuracja antybiotykiem trwała ok 30 dni teraz po terapii antybiotykami biorę tylko furaginę , ekstrakt z dyni, i piję wierzbownicę drobnokwiatową 3 razy dziennie
Inne uwagi:
Witam Doktorze mój problem polega na tym że będąc pod wpływem alkoholu jakiś miesiąc może trochę ponad miesiąc temu spadłem z murka uderzając tyłem głowy o betonowy chodnik murek miał 30 do 60 cm wysokości . Od tego czasu miewam dziwne dreszcze z tyłu głowy, źle widzę , miewam takie rozkojarzenie psychiczne , brak siły w dłoniach schudłem dosyć mocno, Apetyt mam nieziemski ale też jakoś nie specjalnie moja waga idzie w górę i napady gorąca, czy to może być od Antybiotyku który zażywałem? bo obecnie jestem po kuracji antybiotykiem Cipropol, Cipronex Czy te obiawy miną? dodam tylko że dotychczas prowadziłem bogaty towarzyski tryb życia , dużo Alkoholu itd. Proszę o odpowiedź na moje zapytanie z góry dziękuje
Z poważaniem
Paweł
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 sie 2013 - 20:51:13
a co to za zaburzenia widzenia? możesz to dokładniej opisać?
czy faktycznie było tak że one pojawiły się bezpośrenio po urazie?
czy byłeś wtedy u lekarza? byłeś badany?
raczej wydaje mi się mało prawdopodobne aby te objawy które opisujesz były spowodowane tamtym urazem, ale możesz pokazać się u lekarza rodzinnego żeby jeszcze Cię zbadał
jakieś zaburzenia czucia na potylicy, karku, barkach, kończynach górnych mogą ewentualnie wynikać z problemów z kręgosłupem, które taki uraz mógł wyzwolić Odpowiedz Cytuj
28 sie 2013 - 23:30:38
Witam Doktorze, ze wzrokiem , brak ostrości, muszę niekiedy się nieźle wytężyć , żeby przeczytać np dany artykuł w internecie. Te obiawy nie wystąpiły bezpośrednio po urazie, a po kilku dniach zacząłem czuć że coś jest nie tak zarówno z moim wzrokiem jak i z tyłem głowy. Z tyłu głowy odczuwałem dziwne uczucie, co jakiś czas dreszcze mi przechodzą , mam napady ciepła nigdy wcześniej nie miałem takich objawów czasem mam zawroty głowy, byłem na pogotowiu, zgłosiłem opowiedziałem jak to się stało co mnie boli itd lekarz wysłuchał mnie poczym kazał się zarejstrować na Tk głowy zarejstrowałem się ale dopiero na koniec września.. i taka z tym melodia dziś doszedł lekki ból z tyłu głowy * Odpowiedz Cytuj
28 sie 2013 - 23:37:09
Witam Doktorze, ze wzrokiem , brak ostrości, muszę niekiedy się nieźle wytężyć , żeby przeczytać np dany artykuł w internecie. Te obiawy nie wystąpiły bezpośrednio po urazie, a po kilku dniach zacząłem czuć że coś jest nie tak zarówno z moim wzrokiem jak i z tyłem głowy. Z tyłu głowy odczuwałem dziwne uczucie, co jakiś czas dreszcze mi przechodzą , mam napady ciepła nigdy wcześniej nie miałem takich objawów czasem mam zawroty głowy, byłem na pogotowiu, zgłosiłem opowiedziałem jak to się stało co mnie boli itd lekarz wysłuchał mnie poczym kazał się zarejstrować na Tk głowy zarejstrowałem się ale dopiero na koniec września.. i taka z tym melodia. Dziś doszedł lekki ból z tyłu głowy. czucie mam wszędzie na szczęście martwi mnie kompletny brak siły w rękach nie wiem od czego to też tego nie zaczołem odczuwać odrazu tylko po kilku dniach.
Z Poważaniem
Paweł Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.