Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 45 kamil-20l
28 sie 2013 - 01:02:54
Witam.

Problem dotyczy mojej kobiety. Od kilku mies bierze tabletki antykoncepcyjne. Byly male problemy wczesniej poniewaz przez 2 mies nie dostawala okresu. Miesiaczke dostala na 3 miesiac stosowania tabletek. Wszystko bylo fajnie az do terazniejszego miesiaca. Okres dostawala zazwyczaj w 2-3 dni przerwy (dzis mamy 5) w tym miesiacu zamiast normalnej miesiaczki dostala tak jakby plamienia ciemnobrazowym sluzem. Dodam jeszcze ze pod koniec stosowania poprzedniego opakowania zazywala antybiotyk Amotaks ( obniza dziala antykoncepcji doustnej, oczywiscie nie dochodzilo wtedy do stosunku) nastepnie w niewielkim odstepie czasu ( w przerwie 7 dniowej ]) znow dostala antybiotyk tym razem duracef (podobno nie obniza skutecznosci tabletek anty) skonczyla go brac dzien przed rozpoczeciem nowego opakowania tabletek. Nie kochalismy sie przez ponad tydzien od zakonczenia brania Duracef-u. Pozniej juz dochodzilo do zblizenia 2 razy bez zabezpieczenia jednak nigdy nie byl to stosunek pelny (nie bylo wytrysku w partnerce) moje pytanie brzmi nastepujaco: Co moze byc przyczyna takiego przebiegu miesiaczki? I czy mamy sie bac ewentualnej ciazy ? Czy moze takie plamienie zamiast krawiawienia z odstawienia jest normalne? Prosze o odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 45 kamil-20l
28 sie 2013 - 20:08:08
Pomoze ktos winking smiley? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 3 lat temu
Posty: 7 Nana_Lidka
20 sty 2014 - 17:32:02
Plamienie jest normalne, ale zawsze możecie wykonać test, wtedy będziecie mieć 100% pewności, że to nie ciąża smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 3 lat temu
Posty: 27 asq22
03 kwi 2014 - 13:25:35
Zróbcie test. Ale raczej nie. Dziewczyna nie ma problemów z hormonami? Przed braniem tabletek też miała problem z miesiączkami? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 miesięcy temu
Posty: 17 jagodkagirl
06 maj 2017 - 23:46:54
Dla spokoju w takiej sytuacji zrobiłabym test, ale przy tabletkach antykoncepcyjnych częste są sytuacje, że zamiast normalnego krwawienia występuje jedynie plamienie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.