Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 maj 2011 - 14:47:18
Witam. Od okolo miesiaca mam problem. Pamietam, ze zaczelo sie to kiedys, gdy siedzialem przy komputerze ( bylem po 2-3 piwach) i pilem napoj energetyczny. W pewnym momencie poczulem dziwny szum w oczach. Ktos pisal juz, iz szum w oczach jest normalny, jednak ten jest bardziej nasilony i czasami w takim stopniu, ze wszystko co widze potradi miec jakby "szarpane" krawedzie. Czulem dziwny ucisk w glowie, ktory jakby naciskal na oczy i przez to nie moglem spac. Dodatkowo mam jakby zatkane uszy i slysze w nich pisk. Ostatnio mam poprawe, lecz czasami jakies czynniki powoduja powrot objawow - siedzialem przy ognisku, albo w klubie i wtedy, po jakims czasie zaczynal sie ucisk w okolicach oczu. Badania krwi ok, ale jeszcze nie bylem u okulisty. Widze dokladnie zarowno na duza odleglosc, jak i z bliska. Jeszcze dodatkowo zauwazylem, iz w czasie gry w pilke, gdy bylem juz zmeczony, podczas pochylenia glowy w prawo mialem delikatne przyciemnienie obrazu w dolnej czesci prawego oka, przy pochyleniu w lewo - lewego oka. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.