Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
19 sie 2013 - 08:17:08
Specjalizacja: Internista
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
essentiale forte i nospa forte
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
czarny stolec
Inne uwagi:
Witam,
W srode mialam zabieg ERCP dzieki ktoremu usunieto kamien z przewodu zolciowego( spowodowal on zoltaczke mechaniczna). W sobote pojawil sie czarny stolec. Czy to normalne zjawisko po takim zabiegu? Dodam ze na na dzien po ERCP stolec byl ze tak powiem normalny. Jutro rano mam wizyte u lekarza. Dodam ze nic mnie nie boli (brzuch ok). W czasie zabiegu byla przecinana brodawka Vartera. Mam 29 lat i na nic wczesniej nie chorowalam, w piatek po dwoch tygodniach wyszlam ze szpitala.

Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
19 sie 2013 - 15:08:22
Witam, może w takim wypadku pojawić się czarny stolce bo na pewno podczas zabiegu wynaczyniło się trochę krwi. Czy to był jedne stolec, czy nadal do dziś są czarne stolce?? Odpowiedz Cytuj
19 sie 2013 - 15:19:15
Tak, dzis rowniez byl czarny stolec. Jak dlugo moga sie one utrzymywac? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
20 sie 2013 - 14:17:37
Jeżeli do środy nadal będzie Pani oddawała czarne stolce to proszę dla pewności pokazać u lekarza rodzinnego, bo myślę, że do tygodnia po zabiegu powinno się to już uspokoić. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.