Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 sie 2013 - 16:48:32
Specjalizacja: Endokrynolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
trudności z koncentracją, ciągłe uczucie chłodu, wzmożona senność, ciągłe zmęczenie, przybieranie na wache choć nie mam wielkiego apetytu,obniżenie tolerancji na aktywność fizyczną,często też nie mogę złapać oddechu
Od jak dawna się pojawiają:
od około roku
Jakie mają nasilenie?
intensywne jeżeli chodzi o uczucie chłodu, senność. Reszta umiarkowanie.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Jeżeli zbyt dużo ćwicze w tedy mam problem ze złapaniem tchu.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Morfologia krwi
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Za pierwszym razem (18.02.2013r) TSH(ICD-9:L69) wynosiło 4,860...reszta w normnie . Nastepne było robione (21.02.2013r.) i TSH(ICD-9:L69) wynosiło 1,960 i kolejne badanie było robione (26.02.2013r.) TSH(ICD-9:L69) wynosiło 2,840...
Inne uwagi:
Co w sprawie tych wyników, bo niby mi nic nie jest a dalej czuję sie źle.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
15 sie 2013 - 21:01:03
Witam, wyniki jeśli chodzi o TSH są w zasadzie w porządku - ten pierwszy wynik nieznacznie przekroczony, ale pozostałe 2 są w normie więc jeśli chodzi o tarczycę to nie ma się czego doczepić. Morfologia rozumiem też w porządku?? Odpowiedz Cytuj
15 sie 2013 - 22:40:56
polecam zrobić sobie badania na przeciwciała przeciw tarczycowe.mi dopiero z tego wyszla choróba tarczycy.tsh tez niewiadomo jak pokazywało raz dobrze raz źle,ft3 i ft4 tez wychodziło różnie.dopiero badanie na przeciw ciała pokazały co i jak Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.