Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 sie 2013 - 21:11:08
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Mdlosci, czeste odbijanie , uczucie mocnej sytosci po lekkim obiedzie ,( po ostrych potawach zgaga trwajaca nawet 3 dni),przyspieszony puls po posilku
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Aspat alat morfologia ob crp amylaza glukoza kreatynina badania moczu i kalu ekg ,
Jakie były wyniki wykonanych badań?
dobre
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
controloc control
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
40 mg przez okolo 4 miesiecy poprawa po 3 miesiacach po odstawieniu leki powrot dolegliwosci po miesiacu
Inne uwagi:
Witam ! Od roku mecza mnie mdlosci nie wazne czy jem czy nie najczesciej na pusty zoladek czuje mdlosci lub bo ciezkostrawnych posilkach ale tez bez przyczyny . Bylam u wielu lekarzy odsylaja mnie i nie chca robic gastroskopii bo jestem mloda i mowia ze to refluks . Po 3 miesiacach stosowania controloc control mdlosci ustapily odstawilam lek i znow od miesiaca czuje sie jak na kacu mam takie mdlosci dreszcze i ogolnie cigale mi jest nie dobrze do tego przyspiszona akcja serca
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
15 sie 2013 - 09:22:14
Witam, a czy konsultowałaś się już z gastrologiem?? jeśli tak to co on na te dolegliwości - nie chciał zlecić gastroskopii?? Odpowiedz Cytuj
15 sie 2013 - 11:24:53
Gastrolog stwierdzil iz jestem mloda osoba i nie potrzeba mnie meczyc gastroskopia a pozatym na gastroskopie w moim miejscu zamieszkania czeka sie pol roku a i nawet dluzej . Inny gastrolog tez stwierdzil ze nie potrzeba gastroskopii a moj lekarz rodzinny stiwerdzil ze to refluks i rzeczywiscie leki pomogly ale dolegliwosci wracaja . Biore controloc control znow czasami jest lepiej ale czasami jest zle odbija mi sie i bierze mnie na wymioty. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 sie 2013 - 15:20:08
W takim razie controloc trzeba włączyć ponownie skoro była po nim poprawa, do tego poprawę mógłby przynieść także metoclopramid i możesz o niego zapytać lekarza, ale moim zdaniem i tak powinno się wykonać gastroskopię po prostu po to, aby potwierdzić, że problemem jest rzeczywiście refluks. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.