Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 sie 2013 - 22:01:35
Specjalizacja: Internista
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
co jakiś czas naskakuje mi coś na ostatnie żebro z prawej strony jest wielkości ok 2 palców i wtedy bardzo mnie boli i widać mocne wybrzuszenie dopóki nie uda mi się tego obunąć z żebra , nie wiem czy ma to coś wspólnego ale wcześniej towarzyszył mi także bolący odrętwiały i mocno wydęty brzuch, wtedy nie mogę przewracać się z boku na bok taki ból nasila się potem łagodnieje i utrzymuje się ok 3 dni
Od jak dawna się pojawiają:
od ok 2 miesięcy
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
prawa strona dolne żebro
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nie zauważył jak uda mi się je zsunąć z żebra ból mija
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
żadne
Jakie było dotychczas leczenie?
brak
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
brak
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
brak
Inne uwagi:
brak
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
13 sie 2013 - 08:54:53
Witam, a czy był jakiś uraz tej okolicy w ostatnim czasie lub kiedykolwiek?? czy kiedy dotyka Pani mocniej tej strony klatki piersiowej tej nie boli Panią, nie ma bólu przy oddychaniu?? jak często zdarza się taki problem i czy pojawia się w jakiejś pozycji czy niezależnie od ułożenia ciała?? Odpowiedz Cytuj
13 sie 2013 - 13:56:08
witam nie miałam żadnego urazu i na codzień nic mnie nie boli w okolicy żebra najczęściej wskakuję mi jak siedzę i mam podkulone kolana albo krzywo siedzę nigdy nie zdażyło mi się jak np stałam Odpowiedz Cytuj
14 sie 2013 - 08:09:04
czy przyczyną może być to że miałam dwa cesarskie cięcia ostatnie 2 lata temu Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
15 sie 2013 - 10:33:30
Witam, nie wydaje mi się aby było to z tym związane, natomiast myślę, że w pierwszej kolejności należy udać się do lekarza rodzinnego, a on powinien skierować Panią na USG brzucha i ewentualnie RTG klatki piersiowej - wtedy będzie można powiedzieć coś więcej o przyczynie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.