Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 sie 2013 - 16:52:34
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Jakie to są dolegliwości:
dziecko miało duszący kaszel, zgłosiłam się do lekarza rodzinnego ;dostał ceroxim, kaszel ustał,ale pojawiły się probeemy z sikaniem - sika raz na dobę max 2 razy moczu w sumie jest ok.0.5 l w okolicy krocza pojawiła się czerwona wysypka, siusiak czerwony i lekko opuchnięty - zgłosiłam się ponownie do lekarza rodzinnego dostał biseptol w syropie 12,5ml 2 razy dziennie i tormentiol do smarowania krocza zrobiłam analizę moczu niepokojące są leukocyty 25/ul+,
ponadto kreatynina 0,68 mg/dl , mocznik 26,76mg/dl
kreatynina i mocznik chyba w granicach normy?, dziecko dużo pije lekarz rodzinny twierdzi, że nie ma powodów do niepokoju, ja zapisałam dziecko na badanie usg dróg moczowych
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
ceroxim, biseptol
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 sie 2013 - 19:32:31
a ogólnie chłopak się dobrze czuje? nie puchnie? ma normalny apetyt? wszystko jest w porządku?
ja bym tutaj aż tak się nie martwił tym oddawaniem moczu jeżeli reszta jest ok, zwłaszcza że parametry nerkowe są w porządku, ilość oddawanego moczu zależy od tego ile syn pije ale też od tego ile wydala z oddychaniem i przez skórę w postaci potu, więc może ze względu na lato, aktywność ruchową więcej oddaje właśnie tymi drogami Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.