Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
05 sie 2013 - 03:59:45
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
na początku lekki ból głowy z tyłu po lewej stronie ale głównie to było takie mrowienie lub lekki ucisk, może z 2 razy miałem tak że jak chciałem przechylić głowę to coś mi jakby tam lekko strzeliło. Ostatnio mam częściej głównie pod wieczór. Zdarzyły mi się też podczas takiego jakby lekkiego mrowienia w tamtym miejscu mieć niewielki oczopląs tzn obraz troche mi drgał przez krotki czas, tez to bylo w nocy przed snem jak lezalem. 2 razy mialem takie cos w dzien ze normalnie szedlem sobie i tak jakby obraz mi się na ułamek sekundy osunął ale moglo mi sie to przewidziec sam nie wiem...
Od jak dawna się pojawiają:
Od jakiegoś czasu nie wiem z rok może nieco, ignorowałem to z racji tego że niezbyt często występowały te objawy ale ostatnio chyba częściej je mam
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Tył głowy po lewej stronie, kiedyś rzadziej miałem te objawy teraz nieco częściej
Jakie mają nasilenie?
raczej jest chyba ze czesciej je mam niz nasilone ale mozliwe ze lekkie
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
zazwyczaj w nocy a nasila chyba choc moge sie mylic wypicie napoju energetycznego
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
05 sie 2013 - 10:20:33
Witam, na pewno należy udać się do lekarza rodzinnego i niech on na podstawie badania i wywiadu oceni czy te dolegliwości są niepokojące. A czy miewasz bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa, uczucie spiętych, sztywnych mięśni karku?? czy spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej nad książkami, przy komputerze? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.