Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 lip 2013 - 23:25:55
Specjalizacja: Ortopeda
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
Złamana ręka 3 lata temu
Jakie to są dolegliwości:
Boli mnie nadgarstek kiedy opieram głowę na nim, robię pompki chce coś przesunąć tą ręką (prawa) itd. Mogę ruszać nadgarstkiem. Boli minie już dłuższy czas około pół roku. Jakieś trzy lata temu miałem złamaną tą rękę ale nie wiem cym ma to jakiś związek. Ręka nie jest spuchnięta. Nie wiem czy mam udać się do lekarza bo może mnie wyśmiać a może jest jakiś sposób żeby ją wyleczyć np: stabilizator
Od jak dawna się pojawiają:
Pół/rok temu
Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nasila się przy opieraniu się na ręce, przy maksymalny na prężeniu
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 sie 2013 - 09:10:50
Witam, a w którym miejscu ręka była złamana?? przy normalnym poruszaniu ręka nie boli dopiero przy jej dużym obciążaniu, tak?? Odpowiedz Cytuj
01 sie 2013 - 10:29:50
Witam, reka byla zlamana w nadgarstku (zwykle zlamanie). Kiedy poruszam nadgarstkiem to nie boli ale kiedy z calej sily wygne nadgarstek to odczuwam bol. Boli mnie np przy podpieraniu sie czy przy podnoszeniu ciezyszch rzeczy. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
02 sie 2013 - 09:04:14
Nie sądzę, żeby problemem było źle zrośnięte złamanie, bo przecież zawsze sprawdza się na zdjęciu rtg czy kości są prawidłowo ustawione. Natomiast jeśli te problemy trwają już dłuższy czas to myślę, że warto by było skonsultować się z ortopedą, bo zapewne żadne doraźne leczenie typu żele i maści przeciwbólowe tutaj nie pomogą. Tak więc proponuję poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do specjalisty. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.