Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 lip 2013 - 22:01:39
Specjalizacja: Proktolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
witam
z pol roku temu mialem chyba hemoroidy ale bol byl tylko przy siedzeniu i wyproznianiu. mialem wtedy guzek na odbycie. teraz ten problem wrocil tylko ze boli nawet gdy chodze :/ wstydze sie pojsc do lekarza i pewnie nie pojde ! :/ czy to hemoroidy nawrocily? tym raze takze mam guzek na odbycie ;/
Od jak dawna się pojawiają:
bol jest od poniedzialku ;/
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
podczas chodzenia i siedzenia :/ podczas lezenia troszke mniej

Jakie mają nasilenie?
umiarkowane
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
pracuje fizycznie :/ i gdy cos np podnosze to bol sie nasila albo gdy po cos kucam tez sie bol nasila
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 sie 2013 - 09:26:32
Witam, na pewno w takiej sytuacji powinien zbadać Cię lekarz rodzinny bo nigdy nie wiadomo bez badania czym jest to spowodowane i jakie leki zastosować. Nie ma powodu do wstydu, bo to przecież lekarz i uwierz mi, że niejedno już widział i takie rzeczy to dla niego żadna \"atrakcja\". Możesz ewentualnie zapytać w aptece o dostępne bez recepty preparaty na hemoroidy,ale jeśli po tygodniu ich stosowania nie będzie żadnej poprawy to udaj się do lekarza rodzinnego. Odpowiedz Cytuj
01 sie 2013 - 23:00:51
bol byl dzis mniejszy. mam nadzieje ze sie samo wchlonie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
05 sie 2013 - 13:56:00
Tego Ci życzę, ale jeśli tak się nie stanie to naprawdę udaj się do lekarza rodzinnego, nie ma powodu do wstydu. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.