Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 lip 2013 - 12:06:55
Specjalizacja: Endokrynolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób lub dlaczego mogę nie mieć włosów na nogach(głownie na udach). W miejscach intymnych i pod pachami jest ok, na twarzy zarost jest mały ale jest, tylko nogi wyglądają ciągle jakbym je golił, no i co moge zrobić?
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 lip 2013 - 12:15:35
przede wszystkim trzeba podkreślić że każdy z nas jest inny i każdy z nas ma owłosienie rozwinięte w innym stopniu, sam fakt że masz skromne owłosienie na nogach nie jest jeszcze chorobą, może po prostu tak ma u Ciebie być, nic się z tym nie robi
jeżeli jednak masz jakieś podejrzenia że nie rozwijasz się prawidłowo (jakieś nieprawidłowości w obrębie narządów płciowych, coś innego co Ci nie pasuje) to zawsze możesz udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania podstawowej diagnostyki prawidłowego rozwoju i ewentualnych zaburzeń hormonalnych, jeżeli coś byłoby na rzeczy to lekarz rodzinny skieruje Cię do endokrynologa Odpowiedz Cytuj
29 lip 2013 - 14:37:21
Często od noszenia długich spodni wycierają się włosy i nie jeden mężczyzna ma z tym problem. Ale jeśli faktycznie chcesz być pewnym to idź do lekarza. Odpowiedz Cytuj
29 lip 2013 - 15:28:06
nie no pisałem przecież w okolicach płciowych jest ok tongue sticking out smiley tylko czy da rade jakoś zwiększyć ilość włosów na nogach? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 lip 2013 - 16:02:45
nie, nie słyszałem nigdy o tym aby stosowano jakieś metody zwiększania ilości włosów na nogach, raczej nie da się z tym nic zrobić, przynajmniej w granicach takiej zdroworozsądkowej medycyny Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.