Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 lip 2013 - 12:37:21
Specjalizacja: Lekarz rodzinny
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Pulsujący ból głowy z tyłu u podstawy czaszki, nasilający się przy pochylaniu się i przy szybkim wstawaniu, czasami podczas leżenia głowa pulsuje w rytm bicia serca.
Od jak dawna się pojawiają:
Od tygodnia
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Praktycznie cały czas
Z tyłu głowy u podstawy czaszki
Jakie mają nasilenie?
Od lekkiego do silnego
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Diclac 150mg
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
24 lip 2013 - 14:50:30
Witam, a czy był Pan już z tego powodu u lekarza rodzinnego?? jeśli tak to co on na to?? czy było mierzone ciśnienie?? czy wcześniej zdarzały się podobne bóle głowy?? Odpowiedz Cytuj
24 lip 2013 - 19:48:13
Witam
Do lekarza wybieram się wkrótce, muszę przerwać urlop, bóle tego typu pojawiały się sporadycznie (raz na 2-3 miesiące) ale po zażyciu środka przeciwbólowego przechodziło i był spokój. Nigdy nie trwało to tak długo. Ciśnienie w porządku 134/85. Czy może to być spowodowane kleszczem? Byłem ugryziony ok miesiąca temu, byłem z tym u lekarza ale odesłał mnie do domu i kazał obserwować miejsce ugryzienia i żebym przyszedł jak pojawi się rumień, wtedy przepisze mi antybiotyk.
Czy może to jakaś sprawa od kręgosłupa? W młodości miałem problemy z odcinkiem szyjnym
Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
25 lip 2013 - 13:40:17
Nie można wykluczyć ani kręgosłupa szyjnego ani boreliozy (choć to akurat mało prawdopodobne ale i tak dla pewności należałoby zrobić testy serologiczne), musi Pana zbadać lekarz rodzinny, zlecić podstawowe badania, a jeśli będzie potrzeba skieruje Pana do neurologa. No bo bez badań niewiele da się tu powiedzieć. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.