Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 lip 2013 - 08:13:34
Specjalizacja: Psycholog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Jedyne co mi wyszło to wysoki cholesterol.
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz

Tabletki powlekane Roswera.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam od pewnego czasu mam dziwne lęki,uczucie jakbym nie była sobą...w Nocy potrafię się obudzić i mam tak silny lęk że boli mnie brzuch i mną trzęsie,jest to lęk że dzieje się coś niedobrego z moją głową że zaraz zeświruję,nie czuje się wogóle sobą przez te lęki,dziwne uczucie.
Od jak dawna się pojawiają:
pojawiły się nagle mam je od tamtego tygodnia jakoś.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Czuje się tak dziwnie cały dzień,cały czas mam dziwne wrażenie że coś ze mną nie tak,jakbym nie była do końca sobą.kiedyś cały czas się śmiałam,lubiłam robić różne rzeczy np.robić zdjęcia....a teraz nie mam ochoty nawet wychodzić z domu,jestem poddenerwowana i nie mogę się na niczym skupić za bardzo,spadło mi również libido i to bardzo.Gdy ten lęk się pojawia to od razu z bólem brzucha i klatki piersiowej,oraz falą gorąca i drgawkami.
Jakie mają nasilenie?
Myślę że to raczej nasilenie intensywne zwłaszcza w nocy...
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nasila je zapewne moje myślenie o tym ale przez to nie mogę się na niczym skupić,na początku trochę pomagała mi Melisa ale teraz już nie.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Jedyne badania jakie miałam do tej pory to tylko u lekarza rodzinnego w dodatku nie powiedziałam mu dokładnie o tych lękach.dziś mam USG bo boli mnie żołądek,ale zastanawiam się czy dziś nie powiedzieć o tych dziwnych lękach.
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Jakieś dwa mies temu miałam robione badania krwi i moczu z których wynikło że mam wysoki cholesterol.
Jakie było dotychczas leczenie?
Nie miałam żadnego leczenia na te lęki.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
18 lip 2013 - 12:38:26
Witam, Pani problemy mają podłoże nerwicowe i trzeba dokładnie o tym powiedzieć lekarzowi rodzinnemu na wizycie, który zleci Pani odpowiednie leki uspokajające, które miejmy nadzieję pomogą. Poza tym na własną rękę może Pani skonsultować się z jakimś psychologiem. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.