Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
17 lip 2013 - 11:51:05
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Przyjmuję lek Kontracept od 6 lipca.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Ból w kończynie dolnej, głównie w lewym podudziu ale promieniujący też do uda; bóle głowy; trądzik.
Od jak dawna się pojawiają:
Ból głowy występował na początku brania tabletek (6,7,8 lipca b.r.) i teraz (16, 17 lipca). Ból nogi występował 15 lipca i dzisiaj (17 lipca).
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Pojawiają się czasami (jak wyżej). Ból głowy głównie w części przedniej. Ból nogi lewej głównie podudzia ale uda też.
Jakie mają nasilenie?
Ból głowy - różnie. Ból nogi - dzisiaj (17 lipca) umiarkowany.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Przy bólu nogi nasila się on przy danej pozycji nogi.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 lip 2013 - 12:10:20
Myślę, że powinna Pani odstawić tabletki antykoncepcyjne i udać się jak najszybciej do lekarza rodzinnego. Nie jest powiedziane, że jest to coś poważnego, ale pojawienie się takich dolegliwości przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych zawsze wymaga diagnostyki. Odpowiedz Cytuj
17 lip 2013 - 13:35:11
A czy mogą to być objawy zakrzepicy? Bo w ulotce dołączonej do leku jest napisane, że może ona rzadko występować... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 lip 2013 - 13:41:46
Dokładnie to mam na myśli, co prawda wcale nie musi to być z tym związane, ale lepiej to sprawdzić, bo są to niepokojące objawy i nie można ich lekceważyć. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.