Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 lip 2013 - 19:45:50
Specjalizacja: Kardiolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Choruję na niedoczynność tarczycy i refluks żołądkowo przełykowy i choroby psychiczne
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Krew krąży w lewej w ręce i czasami w prawej
Od jak dawna się pojawiają:
od 8 lat
Odpowiedz Cytuj
13 lip 2013 - 19:47:18
Witam.Czuję jak krew krąży w lewej ręce i czasami w prawej ręce i choruję na niedoczynność tarczycy i refluks żołądkowo przełykowy i choruję na choroby psychiczne .I biorę leki Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
14 lip 2013 - 10:12:13
Hmmm.... no ale to chyba nic złego, że krew krąży w rękach, to normalne.... Jakie choroby psychiczne masz na myśli i jakie dokładnie leki zażywasz?? Odpowiedz Cytuj
14 gru 2014 - 22:35:21
A choroby psychiczne to autyzm,depresja,lęki jestem znerwicowany bardzo i bardzo otępiały i słabą też mam pamięć i upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym.

A leki to :Absenor 300, Miansec 30, Promazin 50.A na niedoczynność to Letrox 50 a na przełyk Helicid .I na cholesterolconfused smileyimvasterol .Proszę o pomoc Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
28 gru 2014 - 20:10:47
Myślę, że twoje dolegliwości mają związek z zaburzeniami nerwicowymi, a nie chorobą organiczną. Porozmawiaj o tym ze swoim psychiatrą. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.