Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 lip 2013 - 19:43:53
Specjalizacja: Dermatolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Chciałbym zasięgnąć porady dermatologicznej. Zostałem poparzony na brzuchu od zabiegów fizjoterapeutycznych i zrobiły się linijne poparzenia w tej chwili zostały przebarwienia na skórze i to się pomału wygaja, ale dodatkowo jestem zaniepokojony i chciałbym skonsultować fakt że kiedy zacząłem spowrotem kłaść się do łóżka na boku albo na brzuchu (czego w ostatnim czasie unikałem aby skutki poparzenia jak najszybciej się wygoiły) to teraz na ciele pojawiają się takie podobne do skutków
oparzenia nowe długie linijne odciski w skórze w różnych kierunkach. Odciski wyglądaja na takie kreski z wgłebieniem w skórze do czerwoności i czuje pieczenie nie jest to odciśnięcie od spania ani poscieli wcześniej tego wogóle nie miałem a teraz żeby sprawdzić nawet kładłem się na innym łóżku i innym podłożu i już po kilku minutach za każdym razem pojawiają sie linijne kreski wgłebienia na skórze brzucha albo boku na szczęscie szybko czuję że coś jest nie tak i po wstaniu po pewnym czasie
stopniowo te odciśnięcia zanikają ale boję się o to aby nie zrobiły mi się kolejne zmiany na skórze natomiast od leżenia i spania na plecach nic takiego sie nie pojawia. W tej chwili muszę uważać i mam utrudnione funkcjonowanie. Zastanawiam się jak silny musiałbyć prąd skoro dochodzi teraz do takich objawów mimo że mineło od poparzenia prawie 2 miesiące i jak mogły zostać naruszone struktury tkanki pod skorą że tak się dzieje na mojej skórze.
Proszę o radę jakie mogę zrobić badania aby zdiagnozować jaka jest tego przyczyna i co mogę zrobić aby nie pojawiały się linijne odciski na ciele, aby skóra wróciła do normy?

Od jak dawna się pojawiają:
od momentu poparzenia kiedy teraz zacząłem spowrotem spać w wygodnej pozycji
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
brzuch i bok
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
po kilku minutach robią się odciski a kiedy wstanę to z czasem powoli zanikają
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
żadne
Jakie było dotychczas leczenie?
stosuję maści no scar, scagel do wygojenia linijnych oparzeń
Inne uwagi:
1zdjęcie-linijne skutki oparzenia
2-linijne odciski na ciele od leżenia na boku

Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
14 lip 2013 - 10:15:14
Musi Pan spróbować zamieścić zdjęcia jeszcze raz - najlepiej na jakiejś innej stronie a tutaj podać link do zdjęć, bo czasem są problemy z wrzucaniem ich tu na stronę. Odpowiedz Cytuj
14 lip 2013 - 17:23:27
W takim razie proszę podać e-maila na jaki adres wysłać zdjęcia ponieważ nie wiem jak zamieścić zdjęcia na innej stronie Odpowiedz Cytuj
15 lip 2013 - 21:25:45
Bardzo proszę o poradę .....mój napletek zsunięty jest z żołędzia i tym miejscu gdzie jest skora zmarszczona ma kolor różowy tzn.można powiedzieć zaogniony i trochę szczypiący.Sexu obecnie nie uprawiam więc otarć żadnych z tej strony nie ma i pieczenie i swędzenie dokucza .Po odbyciu stosunku skórka na napletku jakby popękała i jest szczypiąca .Dolegliwość się pojawia.Stosowałem lek w płynie zapomniałem na chwilę obecną nazwę kosztuje ok 8 zł wydaje mnie się z zaczyna się na literę D jest też i krem o tej samej nazwie jednak krem mnie nie pomógł a ten lek w płynie jakby ulżył ale to się pojawia dłuższy okres czasu. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
16 lip 2013 - 12:01:05
Witam, a czy konsultował się Pan w związku z tym z dermatolgiem?? jeśli nie to musi się Pan do niego udać, bo jeśli leczenie preparatami dostępnymi bez recepty nie przynosi poprawy to pewnie trzeba zastosować silniejsze środki na ten stan zapalny. Odpowiedz Cytuj
16 lip 2013 - 13:45:26
Dzień dobry.Dziekuję za poradę w związku z tym zaleceniem udam się dermatologa. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
17 lip 2013 - 11:38:07
NIe ma za co, proszę napisać po wizycie co powiedział dermatologsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
17 lip 2013 - 11:56:20
Nie uzyskałem odpowiedzi na zapytanie a do tego pojawił się jakis wątek nie związany z tematem ??? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.