Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 maj 2011 - 20:24:00
od prau dni biore rantudil forte i dzis dwa razy przy wyproznianiu zauwazylam ciemny stolec co mam zrobic lek juz odstawie,wzielm sobie controlox oraz popilam smecte niec mnie nie boli czuje sie dobrze ale przestraszylam sie gdyz juz raz maialm powiklanie bo tabletakch i maialm pekniecie wrzodu opuszki dwunastnicy ale wtedy bolalo mnie z lewej strony,nie mam biegunki prosze o porade Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 maj 2011 - 00:07:10
a z jakiego powodu bierzesz Rantudil?
czy stolec był po prostu ciemniejszy czy może faktycznie było smoliście czarny? bo może to wcale nie jest krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego a jeżeli faktycznie to podejrzewasz to powinnaś udać się do lekarza albo rodzinnego albo do szpitala bo to jest zawsze niebezpieczny stan Odpowiedz Cytuj
02 maj 2011 - 09:55:56
juz sama nie wiem a t tabletki biore na kolano gdyz bardzo mnie boli,zapisal mi je ortopdea,jesi chodzi o zoladek to nic mnei nie boli,moge spoojknie spac w nocy a poprzednio nie moglam jak dostalam powiklanie po tabletkach zadiar i wtedy bolalo mnie z lewej strony i nie szlo spac w nocy serce walilo jak mlot a teraz takich objawow nie mam,w powiklaniach rantudil frte maja napisane ze moga wystapic smoloste stolce odstawialm je zobaczymy co bedzie za dzien czy dwa,czy moge sobie cos kupic w aptece na to? Odpowiedz Cytuj
02 maj 2011 - 10:01:24
czy pieczarki moga zmienic barwe stolca Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 maj 2011 - 13:21:31
nie słyszałem o tym żeby pieczarki miały aż taki wpływ na barwę stolca
faktycznie leki typu Rantudil czy Zaldiar mogą mieć negatywny wpływ na stan błony śluzowej, sprzyjać jej zapaleniu czy wrzodom żołądka, jednak trudno mi powiedzieć czy tak właśnie się u Ciebie stało, ciemne stolce to jeszcze nie jest powód do paniki, alarmujące są dopiero takie smoliste stolce, no ale na wszelki wypadek lepiej się zawsze poradzić lekarza
Contoloc to dobre rozwiązanie, ten lek zmniejsza kwaśność soku żołądkowego i działa ochronnie na błonę śluzową żołądka Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.