Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 lip 2013 - 08:39:25
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
duphaston
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
skrzywienie kręgosłupa prawoboczne z rotacją kręgów, dyskopatia, poziome ustawienie kości krzyżowej
Jakie to są dolegliwości:
18 tydzień ciąży, bóle głowy z silnym tętnem w prawym uchu, ból głowy promieniuje za oczy, ciągle zmęczenie , zatkane uszy i ból uszu (kłucie) , ból kręgosłupa, katar, zatkany nos, ból płuc (jakbym wciągała ostre powietrze) i suchy kaszel, czasem trudności w oddychaniu, ciamność w oczach zaraz po wstaniu
Od jak dawna się pojawiają:
ból głowy z uczuciem tętna w uszach trwa od około tygodnia
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
ból głowy z tętnem jest ciągły, ból promieniuje mi na całą głowę aż za oczy, jakby miało mi ją rozsadzić
Jakie mają nasilenie?
intesywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
ból nasila się podczas wstawania z pozycji siedzącej lub siedzącej, ulgę przynosi leżenie bez ruchu
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
TK kręgosłupa rok temu, morfologia
Jakie były wyniki wykonanych badań?
TK skrzywienie prawoboczne z rotacją kręgów, spłycona lordoza L, nieco bardziej poziome ustawienie kości krzyżowej, niewielka tylna wypuklina krążka międzykręgowego L5/S1 modelująca worek oponowy brak rezerwy kanałowej.
Jakie było dotychczas leczenie?
nie było
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
tomografia rok temu nie leczyłam się, ból głowy trwa od tygodnia, nie byłam jeszcze u lekarza
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
08 lip 2013 - 08:46:43
W takim razie musi Pani udać się do lekarza rodzinnego, trzeba przede wszystkim sprawdzić ciśnienie krwi, lekarz musi też Panią osłuchać, zbadać uszy czy nie ma stanu zapalnego, bez tego niestety nie da się stwierdzić co może Pani dolegaćsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
09 lip 2013 - 10:21:46
dzisiaj dostałam wyniki mam boleriozę czy to zagraża bezpośrednio jakoś ciąży, dziecku? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 lip 2013 - 11:06:12
Jeśli ma pani ten wynik przy sobie to proszę napisać mi dokładnie jakie są wartości i zakresy norm podane na wyniku. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.