Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 lip 2013 - 23:59:30
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu wyapniecia dyzku.

Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
przyjmuje leki przeciw bolowe arthrotec75,tramadol 50mg, gabapentin 300mg capsulkiparcetamol 500 mg ,co-codamol8/500
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
mam implant antykoncepcyjny.
Jakie to są dolegliwości:
nadwrazliwe piersi sutki na dotyk ,straszny bol przy jakim kolwiek dotyku zetknieciu z tkanina,wczesniej nigdy mi sie to nie zdarzalo .nie miesiaczkuje od momentu zalozenia implantu.jaka moze byc przyczyna takich objawow
Od jak dawna się pojawiają:
od okolo tygodnia piersi sa bardzo tkliwe
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
sutki
Jakie mają nasilenie?
intensywne
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
nic
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
jutro wybieram sie do lekarza rodzinnego
Jakie były wyniki wykonanych badań?
-
Jakie było dotychczas leczenie?
-
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
-
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
-
Inne uwagi:
-
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
02 lip 2013 - 09:55:23
Witam, a kiedy ostatnio była Pani u ginekologa i czy wszystko było w porządku?? czy współżyje Pani regularnie?? Odpowiedz Cytuj
02 lip 2013 - 13:22:20
witam serdecznie nie wspolzyje regularnie.od pewnego czasu.u ginekologa bylam w marcu wszystko bylo okmialam robiona cytologie rowniez bylo ok.dzisejsza wizyta u lekarza nieczego mi nie wyjasnila. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
02 lip 2013 - 20:26:43
A proszę jeszcze napisać, bo dopiero teraz zwróciłam na to uwagę, o co chodzi z tym wyciekiem z piersi - czy rzeczywiście od 11 lat pojawia się wydzielina z sutków?? czy diagnozowała się pani z tego powodu u endokrynologa?? Odpowiedz Cytuj
03 lip 2013 - 12:14:32
witam serdecznie.po urodzeniu mojego drugiego dziecka w sierpniu minie 11 lat mam caly zas bialy wyciek z sutek.bylam u lekarza rodzinnego ktory skierowal mnie na badania krwi chodzilo o prolaktyne .wszystko wyszlo w porzadku nastepnie zostalam skierowana na usg piersi i rozniez niczego nie znaleziono.a na moje pytanie dlaczego mam wyciek odpowiedziano mi ze czasem tak jest,i ze samo ustapi niestety nie ustepuje,i kazano mi nie sciskac sutek.tak tez zrobilam .ale nic nie pomaga .w tej chwili piersi mnie bola a sutki sa tak drazliwe ze szok.mieszkam za granica.u endokrynologa nie bylam tu graniczy z cudem dostac sie do jakiegokolwiek specjalisty.pozdrawiam agnieszka Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
03 lip 2013 - 12:41:11
No to trochę dziwne, bo jednorazowy pomiar prolaktyny nie zawsze jest miarodajny, a taki wyciek z piersi jednak świadczy o jakichś zaburzeniach. Najlepiej byłoby właśnie skonsultować się z endokrynologiem w tej sprawie, bo podobnie jak wyciek tak i zwiększona drażliwość sutków mogą być wynikiem jakichś zaburzeń hormonalnych. Może udałoby się Pani wyprosic od lekarza rodzinnego skierowanie do endokrynologa... tak byłoby najlepiej. I dodatkowo dla pewności powinna Pani skonsultować się z ginekologiem. Odpowiedz Cytuj
03 lip 2013 - 14:59:36
wlasnie jutro mam zamiar isc do poradni ginekologicznej.bo mnie to strasznie denerwuje.bardzo dziekuje za rady i odpowiedzi.pozdrawiam serdecznie agnieszka Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
04 lip 2013 - 19:15:21
W takim razie proszę tak zrobić i napisać co powiedział lekarzsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.