Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
21 cze 2013 - 08:09:18
Specjalizacja: Urolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
prawdopodobnie jakaś choroba układu pokarmowego - jeszcze nie potwierdziły tego specjalistyczne badania.
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Od kilku miesięcy krzywy strumień moczu, zupełnie nienaturalny w porównaniu do tego, który występował przez całe życie. Czasami mam wrażenie, że mocz leci prostopadle do kierunku w którym powinien lecieć. Nawet siedząc na desce, mocz potrafi polecieć w stronę ud i siedząc na desce - zamoczyć ją. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Mam również wrażenie, że mocz jest rozproszony. Nie jest to jednolity strumień, tylko bardzo "poszatkowany".
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
21 cze 2013 - 15:11:38
Witam, a czy oddaje Pani mocz w prawidłowych ilościach, nie ma świądu, pieczenia w okolicy krocza przy oddawaniu moczu lub samoistnego?? czy miewa Pani częste infekcje dróg moczowych?? kiedy ostatnio była Pani u ginekologa i czy wszystko było w porządku?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 cze 2013 - 15:13:01
a przypadkiem nie masz wrażenia że masz nadmiarową ilość napletka, który zsuwając się w okolice ujścia cewki moczowej, może powodować przecięcie strumienia moczu i zmianę jego kierunku, albo właśnie rozproszenie na kilka strumieni? wydaje mi się że to właśnie może być u Ciebie przyczyną Odpowiedz Cytuj
21 cze 2013 - 17:19:07
nie mam żadnych objawów typu świąd czy pieczenie, ilość moczu jest w normie, infekcji pęcherza chyba nigdy nie przechodziłam... ginekologicznie badam się często, wspominałam o tym lekarzom (byłam u kilku) i tak naprawdę żaden nie udzielił mi odpowiedzi... tylko jeden z nich wspomniał, że to przez skrawki błony dziwiczej, które mi już zostaną do końca życia i to one przysłaniają cewkę, ale dla mnie to dziwne, bo dlaczego tak NAGLE miałyby przeszkadzać w oddawaniu moczu? jeszcze w tamtym roku wszystko było ok, skrawki były wciąż te same, dlaczego nagle z dnia na dzień strumień się zmienił ? Przyznam szczerze, że moment, kiedy to zauważyłam, zbiegł się z grzybicą pochwy, która się u mnie zaczynała, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia? grzybica już dawno wyleczona, a ja wciąż mogę sikać na stojąco jak mężczyzna.... bardzo mi to przeszkadza, bo nawet siedzenie na desce nie uchroni mnie przed \"zabrudzeniem\" wszystkie wkoło... to jest gorzej niż irytujące... zaczęłam się bać, że może mam jakąś narośl w drogach moczowych? to możliwe? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 cze 2013 - 22:02:56
a przepraszam, jesteś kobietą, nie wiem dlaczego z góry założyłem że pisze mężczyzna
generalnie powinien zbadać Cię ginekolog, obejrzeć okolicę cewki moczowej i sprawdzić czy tam faktycznie jest coś co mogłoby przeszkadzać, ewentualnie jeszcze urolog mógłby Cię zbadać Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.