Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 cze 2013 - 10:32:30
Specjalizacja: Kardiolog
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Magnez+wit b6
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Ból klatki piersiowej z lewej strony przy wdechu.
Od jak dawna się pojawiają:
Pierwszy raz pojawily sie jak mialem 16 lat. Bylem w szpitalu badania wyszly wszystkie ok.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Codziennie od 5-6 dni. Lewa strony klatki piersiowej na wysokosci serca.
Jakie mają nasilenie?
Moglbym wymienic i lekkie i umiarkowane i intensywne. Zalezy kiedy jak 'zlapie' bol.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nasilaja sie przy glebszym wdechu. Ulge przynosi plytkie oddychanie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
EKG . ECHO SERCA. ?hOLTER?
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Wyniki wszystkich badan byly prawidlowe.
Jakie było dotychczas leczenie?
Brak.
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 cze 2013 - 15:14:51
jaki charakter mają te bóle w klatce piersiowej? to są jakieś kłucia? pieczenie? ściskanie? jakiś inny rodzaj bólu?
czy te bóle pojawiają się podczas wysiłku?
czy one promieniują wzdłuż żeber?
czy pojawiają się w pozycji leżącej? czy masz problemy z refluksem żołądkowo-przełykowym? pieczeniem w przełyku? kwaśnym odnijaniem?
czy jesteś osobą nerwową? łatwo przejmującą się własnym zdrwiem? Odpowiedz Cytuj
18 cze 2013 - 21:53:26
Jest to takie klucie w okolicach serca. Podczas wysilku zdarzalo sie. Jak wspomnialem pierwszy raz zlapal mnie taki bol jak mialem 16 lat podczas meczu pilkarskiego juniorow. Podczas badan i pobycie w szpitalu wszystko bylo ok. Ostatnio tzn w grudniu mialem robione EKG , Echo serca i badanie na ktore mowili HOLTER. Urzadzenie podlaczone do mnie na 24 h ktore cos nagrywalo i rowniez wszystko bylo ok, a kardiolog powiedzial ze jestem zdrow jak ryba. Nie promieniuje w zadna strone kluje tylko w okolichach serca. Jezeli juz zacznie mnie tak kluc to nie zaleznie od tego w jakiej jestem pozycji. Nie mam problemow z reluksem. Zadnej zgagi ani tego typu objawowo nie zaobserwowalem. Tak jestem osoba nerwowa. Stres jest prawie codziennie ale o swoje zdrowie sie nie martwie za bardzo (martwie sie tak jak kazdy inny).
Dodam ze jakos tak zaczalem czesto kichac i czasami \\\'zatyka\\\' mi sie nos i przez pewien czas palilem papierosy. Teraz zmienilem zwykle papierosy na elektronicznego (zmiana nastapila juz jakis czas temu i objawy nie wystepowaly wiec raczej odrzucam mozliwosc ze to od e papieorsa)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-18 21:56 przez kamil-20l. Odpowiedz Cytuj
18 cze 2013 - 22:04:24
A i zapomnialem napisac ze ogolnie osatnio jestem jakis bardzo zmeczony...nie mam prawie na nic sily i ochoty. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 cze 2013 - 22:56:18
taki młody facet i pali papierosy? nie szkoda zdrowia?

co do samego kłucia to nie wydaje się aby ono było dla Ciebie w jakikolwiek sposób groźne, takie kłucia nie są oznaką chorób serca, a poza tym miałeś szczegółowe badania i wszystko jest w jak najlepszym porządku, to mogą być nerwobóle, bóle związane ze stresem, z dorastanie, dość dużo młodych osób zgłasza podobne objawy Odpowiedz Cytuj
18 cze 2013 - 23:06:02
Ano tak to sie dzieje jak czlowiek idzie do pracy smiling smiley. Naczytalem sie troche o glupich chorobach a forum juz mi w wielu przypadkach bardzo pomoglo (min Pan za co bardzo dziekuje). Po prostu jest to uciazliwe i ciut meczace. Dzieki za odpowiedzi i zycze milej i spokojnej nocy smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
19 cze 2013 - 16:31:11
proszę bardzo, zawsze w miarę możliwości służę pomocą winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.