Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 mar 2009 - 11:48:49
Witam, mam pytanie czy zna ktosmoze jakies skuteczne tabletki ktore pomoga mi rzucic ten wstrenty nalog palenia? Odpowiedz Cytuj
02 kwi 2009 - 13:14:55
Tabax ponoc jest dobry.....Ale wiesz, trzeba miec tez checi smiling smiley Odpowiedz Cytuj
07 kwi 2009 - 22:00:10
Tak dostarzcaja one rowniez nikotyne do orgaznimu ale na pewno tak nei szkodza, z czasem mozna sie odzwyczaic smiling smiley Odpowiedz Cytuj
08 kwi 2009 - 12:08:52
Najlepszy sposob rzucenia nalogu to silna chec woli, zadne leki jej nie zastapia Odpowiedz Cytuj
08 kwi 2009 - 14:08:39
Hej.Napiszę Ci jak ja 3 lata temu rzuciłam palenie.Pewnego dnia nie było w kiosku moich papierosów i kupiłam pierwsze lepsze-najtańsze.W domu okazało się że są tak wstrętne(jakieś portugalskie,ja mieszkam we Francji),że aż mi było po nich niedobrze i zbierało mi się na wymioty.Z jednej strony nie mogłam ich palić bo były ochydne a z drugiej organizm domagał się nikotyny,więc paliłam tak po trochę.Wpadło mi do głowy ,że to może najlepszy moment,żeby się rozstać z nałogiem i tak też postanowiłam.Na drugi dzień kupiłam te same świństwa i udowadniałam organizmowi,że papierosy są wstrętne.Mój organizm zrozumiał to po tygodniu i przestał domagać się nikotyny ,chociaż jeszcze przez jakiś czas trochę mnie czasem ciągnęło,ale postanowiłam uruchomić całą swoją silną wolę i tak też postępowałam-zero papierosów.Nie powiem ,żeby to było łatwe ale warto było być zawziętym.I udało się.Po dwóch miesiącach mój mąż musiał to uszanować i od tamtej pory pali tylko na polu,a nasz dom jest całkowicie wolny od dymu.Po jakimś czasie stwierdziłam że skoro w tym temacie miałam silną wolę to i schudnąć się uda.Przy wzroście 160cm ważyłam 80kg,dziś ważę 55kg i świetnie się czuję.Porównując to trudniej było z kilogramami niż z papierosami,ale nagrodą są wspaniałe efekty.Spróbuj i Ty.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.Milena. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.