Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 mar 2011 - 08:53:04
Witam jestem świeżo po operacji wyrostka robaczkowego i troszke się martwie.. mam napadowe bóle całego brzucha które mijają i za akiś czas wracają do tego boli mnie cała prawa noga i ręka bólowi towarzyszy uczucie odrętwienia, boli mnie też nad blizną i po tej samej stronie w plecach, dadam ,że dostałam bardzo dużą dawke narkozy mam 20lat waże 45kg dawkę miałam podaną na 100kg, lekarze troszke się śmieli, że tak się bałam, że nie mogli mnie uspać, no ale czy te dolegliwości to coś czym powinnam sie przejąć? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 mar 2011 - 16:17:21
a ile czasu od operacji już minęło?
to był zabieg metodą klasyczną (przecięcie brzucha) czy może laparoskopowo (tylko otworki w brzuchu)?
poza bólem brzucha nic poważniejszego się nie dzieje? gorączka? dreszcze? nudności? wymioty? krwawienia? myślę że bóle brzucha mają prawo się pojawiać bezpośrednio po zabiegu, ale jeżeli dolegliwości są silne to jak najbardziej możesz skonsultować się z lekarzem, chociażby z rodzinnym Odpowiedz Cytuj
18 mar 2011 - 18:20:42
operacje miałam w poniedziałek 14 marca, mam nudności, troche się martwie, że to nerka bo boli dość wysoko i tak bardziej w środku ale w plecach, oeracja była matodą klasyczną jedno cięcie, bo dość długo z tym chodziłam i chcieli dokładnie wszystko obejrzeć Odpowiedz Cytuj
18 mar 2011 - 18:21:57
temperatura to 37,2-37,0.. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 mar 2011 - 18:51:39
no nie wiem, trudno mi to oceniać, nie chciałbym w razie czego uśpić Twojej czujności, chociaż nie sądzę aby mogło się dziać coś złego, operacja była kilka dni temu i myślę że organizm może po prostu dochodzić do siebie, a co do tych drętwień to także sądzę że to nic takiego, jeżeli Cię to jednak niepokoi to pokaż się chociaż lekarzowi rodzinnemu, niech Cię zbada to będzie mógł powiedzieć coś więcej Odpowiedz Cytuj
18 mar 2011 - 19:14:43
byłam u dzisiaj u chirurga twierdzi, że to kręgosłup ale nie jestem pewna.. twierdzi, że może boleć po operacji od leżenia na stole operacyjnym no i troszke mam problemy z kręgosłupem , bo mam skolioze prawowypukło i ostre ustawienie kości krzyżowej ale boli jakoś inaczej, niż kiedyś Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 mar 2011 - 22:18:48
no więc jeżeli chirurg nie widzi tutaj nic złego to bardzo dobrze, czyli nie jest to żadne powikłanie po operacji a jeśli nawet bóle są pooperacyjne to nie jest to nic groźnego
daj sobie trochę czasu, będziesz widziała czy dolegliwości ustępują czy też nie, jeżeli to to wtedy ewentualnie trzeba będzie się zastanawiać co jest tego przyczyną a puki co nie trzeba się martwić na zapas Odpowiedz Cytuj
19 mar 2011 - 08:26:52
dziękujewinking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.