Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 6 lat temu
Posty: 0 artex191
09 mar 2011 - 12:38:19
Bardzo proszę o pomoc, lub rade, jak leczyć, jak zdiagnozować przyczynę. Jestem bezradny. Od września 2010 r. mam ciągle stany zapalne ujścia cewki moczowej z przezroczysta piekącą wydzieliną. Poniżej przedstawiam badania, jakie dokonałem_plik również w załączniku:
ŁAGODNE, OKRESOWO OSTRE I PRZEWLEKŁE ZAPALENIA ŻOŁEDZIA PRĄCIA O NIEZNANEJ ETIOLOGI, Z ORESOWO WYSTEPUJĄCYMI ZAPALENIAMI CEWKI MOCZOWEJ(PRZEZROCZYSTA I PIEKĄCA WYDZIELINA) LUB GRUCZOŁU KROKOWEGO O NIEZNANEJ ETIOLOGI - STAN CHOROBY PRZEWLEKŁY.

Po przebytym przeziębieniu, lub grypie, gdzie zażywano antybiotyk duomox 1g, dodatkowo wspomagano leczenie sauną oraz ciepłymi kąpielami z bąbelkami wystąpiło zaczerwienie prącia, skóry prącia oraz ujścia cewki moczowej.

W dniu 15 września 2010 r. wizyta u urologa w ALFA Lek w Warszawie na Nowym Świecie.
Zdiagnozowano zaczerwienie ujścia cewki moczowej i pracia(grzybica)
Leki: triderm krem i tabletki flukonazole

22 września 2010 r. stan się pogorszył nastąpiło silne pieczenie, problemy z oddawaniem moczu, zwężenie cewki moczowej, białawy wyciek z ujścia cewki moczowej, bóle w kręgosłupie z promieniowaniem do prawego oka wraz z łzawieniem.
Wizyta u urologa w …………….
Zastosowano leczenie: 3 tabletki Amokxycylinum, następnie Unidox 1 raz dziennie przez 10 dni oraz metronizadol 2x dziennie przez 10 dni.

W dniu 1 października 2010 r. wizyta u urologa w …….. w Lublinie z powodu ostrego pieczenia penisa oraz cewki moczowej, wcześniejsze leczenie nie przyniosło rezultatu. Stwierdzono możliwe zapalenie bakteryjne cewki moczowej o nieznane etiologi.
Zastosowano leczenie: Cipronex 500 mg 2x dziennie przez 10 dni+ clotrimazolum.

W dniu 11 października 2010 r. wizyta u urologa w ……. w Lublinie-powód: zastosowane wcześniej leczenie nie przyniosło rezultatu. W badaniu fizykalnym ujście zewnętrzne cewki moczowej obrzęknięte, zaróżowione(pieczenie, śwędzenie). Podczas badania dyskomfort palpacji szczytu stercza dostępny w badaniu.
Zalecenia: stosować Octenisept, wykonać badania: wymaz z cewki moczowej w kierunku chlamydia, mycoplazma, analiza nasienia.

W dniu 15 października 2010 r. wykonano wymaz z cewki moczowej w kierunku Chlamydia trachomatis DNA, Ureaplasma DNA, Mycoplazma DNA – wynik niewykryto, analiza nasienia oraz badanie hormonalne. W wymazie z cewki moczowej wyszło:
1. escherichia coli – nieliczne
2. staphylococcus haemolyticus – liczne
3. entrococcus species- nieliczne.
Zastosowano leczenie Zinnat 250 2x dziennie przez 10 dni.- przepisał dermatolog.

W dniu 20 października 2010 r. wizyta u urologa. Powód: zastosowane wcześniej leczenie nie przyniosło rezultatu. Pojawiło się po lekach lub z przyczyn o nieznanej etiologi mnóstwo zmian barwnikowych na skórze na dłoniach, nogach, plecach i klatce piersiowej, przy czym skóra strasznie swędziała, temp wynosiła 37,5(dodatkowo doszło swędzenie i czasami pieczenie w odbycie, problemy z jelitami) Lekaż zleciła badania w kierunku: HCV, HBV, HIV, WR.( tutaj dochodzi dodatkowo stres w strachu przed zakażeniem wirusowym.)stosować rivanol na zaczerwienie napletka.
W dniu 22 października 2010 r. wykonana badania w kierunku: HBS antygen i WR, oba ujemne.

W dniu 26 października 2010 r. wykonano badania w kierunku : HIV(wynik ujemny), morfologia krwi – wszystko w normie, jedynie za mało BAS-bazocytów.
Zaczerwienie żołędzia znikło, pozostała jedynie zaczerwienione ujście cewki moczowej, jakby jakieś bulgotanie w jelitach.

W dniu 9 listopada 2010 r. wizyta u dermatologa z powodu powstania nowych zmian barwnikowych na skórze w postaci kolorowych brązowych, lub ciemno pomarańczowych płaskich pieprzyków. Zdiagnozowano: wysypka polekowa.

W dniu 22 listopada 2010 r. wykonano badanie HBS antygen(ujemny) i próby wątrobowe(norma)

Objawy choroby łagodnieją z naprzemiennym zarózówianiem i jasnieniem cewki moczowej+ czasami jakieś problemy jelitowe, może to być związane ze zdiagnozowanym spastice colopatie w 2007 r.

W dniu 22 grudnia 2010 r. wykonano badania na czczo: Morfologia(EOS%-eozynocyty podwyższone, BAS-bazocyty zaniżone) WR(VDRL) – ujemny, OB. Wynik=1, norma 1-10

Odbyto dwa stosunki płciowe z zabezpieczeniem.

Zastosowano własne leczenie metodami ziołowymi: sok z NONI, Aloes, Lenvitol

W dniu 19 stycznia 2011 r. grypa, temp nie przekraczała 37,7 przez okres 5 dni.
Leczenie: gripex dzień i noc + rutinoskorbin, następnie Zinnat 500 mg 2 razy dziennie przez 5 dni

W dniu 26 stycznia 2011 r. ostre pieczenie w odbycie, zaczernienie napletka, żołędzia, oraz zaróżowienie cewki moczowej wraz z ze szczypaniem oraz przezroczystym i piekącym wyciekiem z cewki moczowej, nawroty choroby z przed dwóch miesięcy. Sam zdiagnozowałem to jako NGU- nierzeżączkowe zapalenie cewki moczowej o nieznanej etiologii.

Z powodu ogromnej ilości wydanych pieniędzy oraz nieskutecznego leczenia zacząłem szukać po forach medycznych co może być przyczyną tych stanów zapalnych.

Młody lekarz z forum zalecił mi: analizę ogólną moczu, badanie w kierunku Chlamydii oraz badanie gruczołu krokowego+ PSA 3-cia generacja.

Zastosowano leczenie: doxycilinum(1 dawka 300mg) nastepenie przez 5dni 2x100 mg oraz Metronidazol(1 dawka 500 mg, nastepenie przez 5 dni 2x250mg.

Efekt leczenia- zero poprawy, więc pogorszenie stanu.

W 6dniu leczenia poprawa.

W dniu 10 lutego 2011 r. wizyta u urologa+ badanie USG Prostaty.
Zalecenia: kontynuacja doxyciliny 2x1 tabl.(Unidox) przez 3 dni, następnie 1x1 na noc przez 5 dni+ urosept 3x2., mocz ph 8

W dniu 2 lutego 2011 r. wyniki badań PSA 3-generacja w normie, naliza ogólna mocz PH=8. Chlamydia w normie

W dniu 28 lutego 2011 r. wizyta u urologa, powód: zastosowane leczenie nie przyniosło rezultatów. Pieczenie na przemian ze swędzeniem cewki moczowej nasilające się wieczorem. Ujście zewnętrzne cewki moczowej zaróżowione, również pieczeni i swędzenie w odbycie.
Zalecenia: wymaz z cewki moczowej, przyjmowanie Furoxin 2x1, w przypadku stwierdzenia bakterii zastosować leczenie pozajelitowe, dalsze leczenie w szpitalu..

W dniu 1 marca 2011 r. wizyta u gastroenterologa zastosowano leczenie: tribus zlecono badanie sigmoido repia pod koniec kwietnia 2011. Podobno pieczenie i swędzenie w odbycie może być związane ze stanem zapalnym narządów rozrodczych i to może być przyczyną, Znowu urolog zalecał wizyte u proktologa, ponieważ może tam jest źródło choroby i tak krag się zamyka, a diagnozy nie ma żadnej.

W dniu 1 marca 2011 r. posiew z cewki moczowej, a dokładnie z przezroczystej wydzieliny, która wycieka.

W dniu 4 marca 2011 r. stan zdrowia ulega pogorszeniu, występuje silne pieczenie w odbycie, przy zewnętrznym ujściu cewki moczowej, nasilające się wieczorami z niewielka ilością przezroczystej wydzieliny.

W dniu 5 marca 2011 r. odebrałem wynik :
1. escherichia coli – liczne
2. staphylococcus species

Otrzymałem również antybiogram.

W dniu 5 marca 2011 r udałem się do Szpitala, gdzie dostałem jeden z antybiotyków z antybiogramu, a mianowicie BIseptol 960 mg 2xdziennie.

5 dzień leczenia antybiotykiem: objawy raz ustępują a potem znów nawracają.
Efekt leczenia zerowy. Choroba o nieznanej etiologi. Dalsze zalecenia gdybania, to może jakiś HPV, NGU, sam nie wiem. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 trebor650
10 mar 2011 - 23:33:08
Przed laty zarazilem sie ponoc drozdzakami. Mialem seks w odbycie kury stalo sie to tylko raz w moim mlodzienczym, glupim i zwariowanym zyciu, od tamtej pory zyje sam w czystosci, bo nie chcialbym nikogo zarazic (niestety to okropne ale tak bylo, uzywana byla prezerwatywa, ale pekla). Do lekarza z objawami zglosilem sie dopiero po pol roku, jak juz nie dalo sie dalej zyc.
Po pierwszych paru tygodniach od zakazenia z cewki moczowej wydobywal sie rybi smród, zrobil sie na zoledzi bialy niebolacy punkt. Potem po paru miesiacach mialem problemy z oddawaniem moczu, okropnie szczypalo przy oddawaniu moczu.
Pozniej oczy mialem bardzo podkrazone i zapadle, mialem uczucie ze oczy chca mi wejsc w glowe, okropnosc.
Lekarz stwierdzil ze to sa pierwotniaki, drozdze (uzyl do penetracji cewki moczowej czegos metalowego, bolalo to badanie).
Przrpisal mi ketokonazol, ale nic nie pomagal, w ciagu 2 miesiecy zazylem go 3 razy i nie pomoglo. Potem chodzilem do innych lekarzy przez lata dali mi tyle antybiotykow ze strach pomyslec.

Teraz mam tez zapalenie prostaty, ale czuje ze bola mnie tez stawy w rekach, nogach ... mam mrowienie w nogach, rekach. Juz nie chce mi sie chodzic po lekarzach, bo nic nie skutkuje. Bylem na dietach roznego rodzaju.

Najbardzie pomagal mi Gentos, ale musialem to odlozyc ze wzgledu na wiare (ponoc jest to srodek homopatyczny, a ja nie chce miec do czynienia ze sprawami, ktore mialy do czynienia z demonami ... tak wiec musialem to odlozyc). W leczeniu choroby niemalze calkowicie pomogla mi metoda p. Piotra Lewandowskiego Metoda samoleczenia BSM, ale okazalo sie ze ta metoda tez jest sprzeczna z religia chrzescijanskia, dlatego musialem ja odlozyc no i niestyty moja choroba na nowo daje sie we znaki. Nie wiem juz co mam robic, jeden gluupi blad w moim zyciu i teraz cierpie za to, chyba trzeba bedzie umierac, bo nie ma na to lekarstwa?????????????????
Prosze o odpis. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 akaka
11 mar 2011 - 00:00:28
Nie jestem lekarzem ,ale tez mam czesto problemy z cewka moczowa.Mi pomogl dopiero antybiotyk ;metrodionizale;nie wiem czy poprawnie napisalam nazwe ,dodatkowo pije zurawine ,zadnych slodyczy ,po i przed stosunkiem kapiel. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 0 ulix
19 lut 2012 - 15:34:31
mi zawsze pomaga na drogi moczowe wygrzanie się z termoforem pod kołdrą i picie herbaty żurawinowej. dodatkowo łykam kapsułki z żurawiną i wit.C Prouro - też są bardzo skuteczne, bo nie pozwalają chorobotwórczym bakteriom na opanowanie pęcherza smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 0 szysz1237
17 mar 2012 - 16:29:58
mam te same dolegliwości poszukuje pomocy wszedzie czytam wszystko roiłem wszelakie testy! na HIV HCV Chlamydia tr nisseria G mycoplasma ureoplasma WDRL kiła i nic wszyskto ujemne leczen sporo cipronex unidox sumamed zamur forcid po ostatnim mała poprawa na krótko teraz podejżewam że może byc to kandydoza lub rodzaj pasorzyta Rzęsistek lub Hpv? jak u was czy znacie jakis lek wyprubuje metronidazol Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 0 szysz1237
17 mar 2012 - 17:03:16
to jeszcze raz ja moje podejrzenia kieruje w strone Rzęsistek Drożdźyca Czerwonka baktryjna lub pełzakowata i
Gardnerella vaginalis a leki ktore zamierzam zastosowac to 1 metronidazol lub jako 2 trimetoprim co sadzicie o tym? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 0 kitka-79
15 cze 2012 - 15:00:35
Mnie interesuje, jak to wszystko się skończyło. Zawsze byłam zwolenniczką profilaktyki. Mam nadzieję, że Pan wyzdrowiał. Co Pan teraz robi? Co zażywa? Ja polecam żurawinę. Przynajmniej ja to stosowałam po kamicy nerkowej. Połykam też Urosept i nie mam już problemów.
Pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 0 cjstone
27 lis 2012 - 22:06:22
A badałeś się w kierunku rzeżączki? Czytałem, ze coraz częściej pojawia się wywołana neisseria gonorheae oporną na dotychczas używane antybiotyki. Spróbuj może w tym kierunku. Nic nie pisałes czy miałeś badania w tym kierunku Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.