Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 mar 2011 - 15:51:04
Witam, ostatnio meczy mnie przezroczysta wydzielina, ktora ciagle musze odpluwac,ostatnio bolalo mnie gardlo podobno mialam zakazenie gardla i dostalam antybiotyk, ktory faktycznie pomogl mi, ale wydzielina dalej zostala. Wydzielina ta czasem ma domieszek zoltej "wydzieliny". dzisiaj czuje ze juz odpluwam ostatki tej flegmy. jestem osoba palaca, znaczy palilam kiedys ok 2 lat. a teraz jestem barziej palaczem weekendowym, na tygodniu nie mam raczej stycznosci z papierosami. zastanawia mnie czy to jest rak czy moze problemy z zatokami, poniewaz boli mnie bardzo glowa(czoło) mam zatkane tak jakby jedno ucho, dzis powiekszyl mi sie wezel chlonny,, kataru nie mam ale mam uczucie ze nos jest zatkany. Jak byłam dzieckiem to mialam ciągle jakies problemy z zatokami. klatka piersiowa mnie nie boli, oddech raczej mam normalny. pojde w tym tygodniu do lekarza ale bardzo sie niepokoje czy moglby ktos mi powiedziec jakie sa szanse ze te objawy dotyczna tej strasznej choroby? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 mar 2011 - 16:02:21
a w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś?
od jak dawna te objawy masz?
masz jakieś bóle zatok? zwłaszcza przy ruszaniu głową, pochylaniu jej do przodu?
masz uczucie ściekania wydzieliny po gardle?
słyszysz gorzej?
to nie są objawy żadnego raka, wygląda to na jakąś infekcję, zajęte mogą być zatoki, ucho, albo samo gardło, nie jestem Ci w stanie tego powiedzieć dokładnie, musisz pokazać się lekarzowi
jeśli na prawdę boisz się nowotworów to dlaczego palisz papierosy? one zwiększają kilkadziesiąt razy ryzyko złośliwych nowotworów! Odpowiedz Cytuj
06 mar 2011 - 16:26:41
21 lat mam. jestem anemikiem i podobno Pani kardiolog mowila że mam nerwice serca ale ta diagnoza byla postawiona z 4 lata temu i w zasadzie nie bylo to leczone poniewaz pani doktor uwazała mnie jeszcze "za mloda na leczenie". w zasadzzie nie wiem jak to opisac,boli mnie cale czolo,skronia. nie, nie mam takiego wrazenia ze wydzielina scieka mi po gardle odczuwam to tak jakby stala mi w gardle i ani nie moge jej wydmuchac ani wypluc,musze ja odkrzaknac aby sie jej pozbyc. mam czasami momenty ze mi zatyka ucho i faktycznie przez kilkanascie minut slysze gorzej. Wczoraj ciezko mi sie oddychalo z powodu "uczucia zatkanego nosa"ale dzisiaj jest zdecydowanie lepiej, normalnie oddycham i tej wydzieliny jest coraz mniej. Staram sie juz nie poopalac, idzie 3 tydzien odkad nie dotknelam papierosa.objawy z ta wydzielina to tak okolo miesiaca juz. mowilam lekarzowi, ale on stwierdzil ze to musi mi z zatok splywac i dal mi antybiotyk ktory mial mi pomoc w wyleczeniu gardla i zatok. Odpowiedz Cytuj
06 mar 2011 - 17:20:06
dodam,że kiedy przelykam sline momentalnie zaczynam miec ochote na odplucie tej wydzieliny. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 mar 2011 - 20:43:16
no więc tak jak pisałem Ci wcześniej wygląda to na zakażenie, trudno powiedzieć dokładnie czego ono dotyczy, to już zadanie dla lekarza, zresztą piszesz że już jest lepiej więc może będzie się systematycznie poprawiało nadal
w każdym razie nie są to objawy raka Odpowiedz Cytuj
08 mar 2011 - 20:26:00
faktycznie, dziękuje. wszystko sie wyjasnilo, mam niezyt nosa stad moje zle samopoczucie i wydzielina. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.