Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 lut 2011 - 15:55:57
Witam! Zauważyłem od jakiegoś czasu, że kiedy stoję, na kończynach wychodzą mi żyły, jest ich na prawdę dużo. Wczoraj zwróciłem uwagę, że mam jeszcze czerwono-sine plamki na ciele (najwięcej na klatce piersiowej, rękach w okolicy nadgarstków i kostkach). Te żyły i plamki zanikają zaraz po chwili jak się położę, dodam jeszcze, że przy staniu odczuwam ciśnienie krwi w palcach, dosłownie jakby mi miało zaraz rozerwać je, jest to na prawdę denerwujące, czy to może być coś groźnego ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 lut 2011 - 17:06:22
a w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś?
rozumiem że te plamy to dopiero teraz zauważyłeś pierwszy raz?
jak uciśniesz to cofają się czy pozostają?
nie są swędzące? piekące? skóra w tych miejscach nie jest bardziej szorstka?
nie jesteś na nic uczulony?
jak znikają to pojawiają się w tych samych miejscach potem? Odpowiedz Cytuj
27 lut 2011 - 18:21:50
Mam 17 lat. Nie choruję. Tak zauważyłem je teraz dopiero pierwszy raz. Z tym uciskaniem to nie wiem, nie próbowałem, ale spróbuję, bo na razie zeszło więc nie mam jak. Nie są ani swędzące, ani piekące, skóra raczej nie jest szorstka bardziej w tych miejscach. Nie jestem na nic uczulony. Tak w tych samych miejscach. Dodam, że palę papierosy i to w sumie już dosyć długo czy to mogą być jakieś problemy z krążeniem przez palenie właśnie ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 lut 2011 - 19:57:23
nie słyszałem wcześniej żeby palenie papierosów wywoływało takie objawy ale palenie i tak warto rzucić winking smiley
trudno mi powiedzieć co to jest, dobrze byłoby żeby lekarz zobaczył te zmian, jeśli wygląda to na jakieś wynaczynienia krwi to może warto zrobić morfologię krwi, układ krzepnięcia, podstawowe badania na wątrobę ale myślę że to już lekarz powinien zdecydować Odpowiedz Cytuj
27 lut 2011 - 23:09:12
jeszcze zapomniałem : momentami czuję takie jakby "kopnięcie" w tętnicy szyjnej, kołatanie serca i mam strasznie przekrwawione kostki dłoni no i to wszystko się objawia kiedy właśnie wychodzą te żyły i te plamki. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.