Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 mar 2009 - 18:56:02
Kilka dni temu zaczęła mnie dziwnie boleć głowa, ból nasilał się wieczorami, ale był w miarę znośny.
OD środy wieczorem głowa boli mnie nieprzerwanie, ale mogę spać. Trudno określić mi ten ból, chyba uciskowy. Najczęściej boli mnie tył głowy albo okolice czoła (sam środek), ale ból dotyczy też reszty głowy.
Oprócz tego nie mam żadnych innych dolegliwości, typu nudności, wymioty, światłowstręt, senność, gorączka itd.
Jedynie od kilkunastu dni utrzymuje mi się katar (tylko nie jakiś uciążliwy), myślałam więc, że to może coś z zatokami.
Jak sądzicie?

Byłam u lekarza rodzinnego, ale w tym tygodniu nie przyjmuję. Dopiero w poniedziałek mogę się wybrać. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 mar 2009 - 21:48:13
Jeśli nie masz towarzyszących dolegliwości o których pisałaś, to nie ma większego powodu do niepokoju. Jednorazowe bóle głowy mogą się zdarzać. Pomagają leki przeciwbólowe? Jeśli bóle głowy pojawiają się częściej i poprzedzają je fenomeny wzrokowe lub dziwne uczucie to można myśleć o migrenie. Najczęściej jednak bóle wynikają z napięcia i stresu. Odpowiedz Cytuj
20 mar 2009 - 22:07:23
Brałam ibuprom i nurofen. Nie pomogły.
Ten ból z napięcia czy stresu chyba wątpliwy w moim przypadku, bo aktualnie nie mam żadnych stresowych sytuacji. Nerwowa też raczej nie jestem.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.