Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 mar 2009 - 14:33:56
od ponad 2 tygodni nie moge zidentyfikować wysypki u mojego dziecka. zaczęła sie na zewnętrznej stronie prawej nózki, póxniej brzuch, teraz atakuje juz rączki i drugą nóżkę. Byliśmy u lekrza, kazano odstawić wszystko związane z nabiałem, parówki, mydło..... W dzien wysypka blednie, ale po kapieli krostki robią sie czerwone...... malego czasami to swędzi. Pije wapno, cleratyninę, smarujemy maściami........ Sa bardzo słabe efekty. dodam, że skóra wtych miejscach jest sucha, POMOCY Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 mar 2009 - 13:39:03
Najlepiej z tym problemem udać się do dermatologa. Najprawdopodobniej jest to właśnie jakaś alergia na któryś ze składników pokarmu. Ważne jest czy ktoś w rodzinie też ma jakieś problemy z uczuleniem. Odpowiedz Cytuj
23 mar 2009 - 14:26:28
wybieram się, odrzuciłam tez parowki, chce zaobserwować czy przypadkiem nie tkwi tu problem, zmieniłam juz posciel na alergiczną, proszek wrócił dla niemowląt..... Odpowiedz Cytuj
23 mar 2009 - 14:27:32
od dwóch tygodni nie odaje mleka, wysypka nadal sie pojawia w innych miejscach, wiec chyba skaza białkowa odpada Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.