Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 sty 2011 - 18:51:03
Witam zacznę od wprowadzenie jestem osobą która olewała sobie zdrowie tylko, że te się o swoje upomniało:
pod koniec września 2010 r objawy:
- uczucie zmęczenia, ból łydek i nadgarstków, pleców w dolnej części,brak apetytu,senność

lekarz rodzinny stwierdził, że to wirusek i wypisał mi wit C.
Po 2 dniach wróciłem do niego i mówię, że 5 lat u Was nie byłem ale teraz czuje się fatalnie
Wspomniałem od nadużywaniu środków typu energy drink i dostałem skierowanie na badanie krwi
Na 2 dzień jeszcze raz pojechałem w trasę i raptownie dostałem silnego bólu głowy oraz utraty świadomości omdlenia zjechałem na pobocze i zasnołęm.
Do firmy dojechałem z kierowcą wezwano karetkę. Sprawdzono mi odruchy na nerkach i podano nospę w zastrzyku, oraz kazano wziąć pyralginum i gorącą kąpiel.

Po tym zabiegu przez 4 dni nic nie jadłem, spałem non stop, koleżanka przywiozła i podłączyła mi w postaci kroplówki:Glukozę i sole mineralne

Tym razem już sam do ośrodka nie pojechałem tylko mnie zanieśli. Dostałem skierowanie do szpitala

Tam okazało się, że mam Zapalenie opon mózgowych pokleszczowe, oraz zapalenie płuc
Wyleczono mnie po 20 dniach pobytu. W szpitalu okazało się, że mam przeciw ciała żółtaczki typu c? i znaleziona dużą ilość piasku w obu nerkach..
W pełni sprawny wróciłem do domu nie pracowałem, nie przemęczałem się.

Teraz jak miałem wracać do pracy znów gorączkę która zbijam 4 dzień, śpię w kółko, boli mnie głowa, plecy, nie jem,

Czy to tylko grypa? bo ja już się boje lekarzy, a w szpitalu nie chcę leżeć Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.