Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 gru 2010 - 22:14:54
witam
mam na imie tomek i mam 22 lata,tydzien temu stojac na bramce w czasie gry w pilke na hali dostalem z blisa pilka w reke (tzn obronilem mocny strzal)reka zabolala ,na poczatku mocno ale potem bol byl mniejszy.na pogotowiu najpierw mnie odeslano do domu bez zrobienia nawet zdjecia...dopiero popoludniu drugi lekarza mnie przyjal i zrobil zdjecie , na zdjeciu niby nic nie bylo widac ,diagnoza to podejrzenie zlamania kosci lodeczkowatej,szyna na reke i za tydzien do kontroli.wlasnie bylem wczoraj znowu zrobione zdjecie rtg , i znowu nic nie widac, reka mnie nie boli ,dotykal w miejscu tej kosci bolu tez brak,szyne lekarz zdjal i powiedzial ze jak bedzie bolec to wrocic bo on nic nie widzi,zlamania napewno nie ma. rozruszalem reke dzisiaj juz i niestety bol jest ,nie duzy ale jest...jade jutro prywatnie do ortopedy ze zdjeciami bo mam na plycie ,wstawiam ponizej zdjecia zrobione tydzien temu bo wczorajszych nie odebralem (jutro bede mial na plycie),czy Ekspert moze sie wypowiedziec na ten temat? czy cos widzi na zdjeciach?prosze o pomoc, sledze caly czas watek i odpowiem na pytania jesli cos trzeba wiedziec.
pozdrawiam i prosze o rade Odpowiedz Cytuj
28 gru 2010 - 22:16:08
reszta rtg Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 gru 2010 - 18:16:22
no ja też żadnego złamania nie widzę, ale zaznaczam że nie jestem żadnym ekspertem, jedynie studentem medycyny, a poza tym ręka jest bardzo trudna do oceny i trzeba mieć w tym dużo doświadczenia, więc nie traktuj mojej oceny w żaden wiążący sposób, najlepiej właśnie jak zdjęcia obejrzy ortopeda Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.