Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 gru 2010 - 13:43:33
Witam mam taki problem.Z dnia na dzien jest coraz gorzej.We wrzesniu mialam zap oskrzeli ktore trwalo ok 3 tyg.Potem kaszel jeszcze sie utrzymywal ale bylo juz ok.Bralam antybiotyk. Potem stale lapalo mnie jakies przeziebienie.Teraz od 2 tyg znow mam zap oskrzeli i pomimo stosowania antybiotyku jest coraz gorzej ( dzisiaj ostatnia tabletka bralam przez 6 dni ) oczywiescie razem z innymi lekami i syropem.Po zastosowaniu antybiotyku ciut sie poprawilo poniewaz nie mam juz stanu podgoraczkowego ( bardzo rzadko miewam podwyzszona temp )ale kaszel i katar jest coraz gorszy.Kilka razy zdazrylo mi sie zwymiotowac w trakcie kaszlu.Najgorzej w nocy bo kaszel jest suchy potem odksztuszam a potem znow suchy prowadzacy do wymiotow badz odruchu takiego.Wczoraj doszla biegunka .Nie mam sily .Niby nic mnie jako tako nie boli ale czuje sie taka zmeczona ospala i jestem blada.Co do kataru to z jednej dziurki leci druga jest zapchana.Katar zielony.Ciagle mi zimno.Juz niewiem co mam robic prosze niech mi ktos cos doradzi bo ja musze byc zdrowa.Mam dwoje dzieci ktorymi musze sie zajac a ja nie mam sily czasem sie podniesc.U lekarza bylam ale teraz juz nie mam ubezp i musze czekac na jakies pieniadze zeby isc znow.Pozdrawiam i czekam na odp Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.