Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 gru 2010 - 16:42:05
Witam ,mam problem od 3 miesięcy mam dyskomfort z bólem pod łydki tylnej szczególnie przy kucaniu i jak już długo po chodzę ,ortopeda mówi,że ok kolana ,na zabiegi 10 chodziłam *światło+ prądy ( bo ponoć mięsień tylni ( Smaruje żelem i już 3 wyciapałam i nic jakby tak się to otępiło ale dys komfort jest . Przy wykonywaniu przysiadu lub kucaniu odczuwam bol jakby naciagnietego miesnia bezposrednio pod kolanem. Bolą mnie kostki zewnętrzne kolan .Dostałam nimesil ale nie jestem przekonana ,za dużo tam skutków opisują ubocznych ..sama już nie wiem ,naj gorzej ,że nik z lekarzy nie wie dokładnie co! RTG wyszło książkowe 100% ,prosze o porade Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 gru 2010 - 16:57:55
w jakim jesteś wieku?
pracujesz? czym się zajmujesz?
uprawiasz jakieś sporty?
czy pamiętasz moment w którym zaczęły się te bóle? to było po jakimś wysiłku?
kolano nie puchnie? nie jest ocieplone?
ból nie promieniuje niżej?
nie masz problemów z plecami? z kręgosłupem? jakieś bóle pleców?
RTG jakiej części ciała dotyczyło? kolana? kręgosłupa? Odpowiedz Cytuj
16 gru 2010 - 18:02:36
MAM 35 LAT JEŻDŻE SAMOCHODEM,RUSZAM SIĘ RACZEJ TENIS PIŁKA NA SALI RĘCZNA I SNOWBORD ,STAŁO SIĘ TO W OKRESIE KIEDY CHODZIŁAM NA SALE W RĘKE ,ALE PO BOLAŁO TZ.JAK KUCAM ,BO JAK GRAŁAM I CHODZE TO NIC ,RTG WYSZŁO REWELACYJNIE ŻADNYCH ZMIAN ,WŁAŚNIE WYBIERAM SIĘ W GÓRY BO CHODZIĆ BIEGAĆ RACZEJ MOGE GORZEJ JAK DŁUŻEJ POSIEDZE I WSTAJE I JAK KUCAM TO TAKI BÓL Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 gru 2010 - 17:04:37
RTG dotyczyło tej nogi z którą masz problem?
na zdjęciu RTG widać głównie twarde tkanki, miękkie jest dużo trudniej ocenić, więc może tam gdzieś jest przyczyna ale w takich przypadkach po prostu trzeba swojemu organizmowi dać trochę czasu na regenerację, ewentualnie wspomagać siebie właśnie zabiegami
inna możliwość że te bóle są od kręgosłupa, jeśli nie będą chciały ustępować to lekarz może zbadać cię pod tym kątem, ewentualnie prześwietlić kręgosłup Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.