Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 gru 2010 - 14:38:40
Witam jestem w ósmym tygodniu ciąży dodam,że ciąża bardzo długo oczekiwana.Tydzień temu jak miałam robione usg dopochwowe to już było słychać tętno, ale wykryto również u mnie torbiela na lewym jajniku wielkości 5 cm. i bardzo się denerwuje bo żaden lekarz nic nie powiedział czy jest jakieś ryzyko dla dziecka przez tego torbiela i tylko powiedzieli,że trzeba obserwować.A dzisiaj byłam u innego lekarza,a ten mnie nawet nie zbadał bo stwierdził,że jesli usg było robione tydzień temu to i tak się nie wiele zmieniło i nie badał wypisał tylko skierowania na badania i recepte na lekarstwa żelazo, kwas foliowy i luteine 50 dopochwowo i tym ostatnim lekarstwem strasznie się martwie bo nie wiem czy mam je brać bo słyszałam,że kobiety to biorą jak mają problemy z miesiączką, menopałzą itp. i wyczytałam również,że bierze sie to również na podtrzymanie i jak jest zagrożona,więc mam przesto rozumieć, że jest u mnie jakieś zagrożenie może przez tego torbiela bardzo proszę o odpowiedz bo nie wiem czy jest jakieś ryzyko i czy brać ten lek.Następną wizyte mam dopiero za dwa tygodnie a do tego czasu zwariuje z tymi moimi nerwami i panikuje tak dla tego bo to moja pierwsza ciąża.Pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.