Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 gru 2010 - 18:13:46
Witam,

Ja z kolejnym problemem.

Od jakich 3 miesiecy boli mnie lewa reka. Bol nie jest silny. Sa dni kiedy wogole nie boli. Bol zazwyczaj jest krotkotrwaly odchodzi i powraca w ciagu dnia. Na poczatku bylo takze dretwienie ktore jednak minelo. Teraz jest bardziej takie delikatne mrowienie. To mrowienie rowniez od jakies tygodnia jest w lewej nodze. Glownie lewej stopie.

Mialam robione jakis miesiac temu badanie krwi I wszystkie wyniki wporzadku. Mialam takze ekg oraz echo serca ktore nic nie wykazalo czy raczej to nie od serca. Mialam rowniez przeswietlenie klatki piersiowej, lewej reki oraz szyi. Jedyne co z tego wyszlo to ze mam skurcze (spazmy) w szyi. Lekarka kaza mi sie rozciagac oraz nakladac cieple na szyje lub reke. Oraz przez tydzien wziasc np Motrin ( jestem w USA) gdyby to byl stan zapalny. No I oczywiscie wrocic jesli sie pogorszy lub nie ustapi.

Mam 26 lat, w ciagu dnia siedze sporo przy komputerze ale takze I sporo nosze. Szczegolnie na tej lewej rece od jakich dwoch lat. Bol tej reki zaczal sie po silnym stresie w jakim bylam. Najsliniejszy jaki mialam do tej pory zycia ( typu nerwicowy ) musialam brac tabletki uspokajace itd (mocniejsze) Reka zaczela bolec w drodze (aucie) przy prawie 6 godzinnej jezdzie non stop (bylam kierowca) Przy tym stresie mialam tez bole glowy takie jak by cisnieniowe z tylu glowy ktore jednak minely. Aczkowliek czasami czuje takie delikatne klucie w roznych miejscach glowy. Nie maja konkretnego umiejscowienia. Mialam podobnie jakis czas temu kiedy bardzo sie denerwowalam lotem samolotem ale po podrozy minelo. Tym razem nie moge powiedziec ze ostatnia stresujaca sytuacja calkiem minela. I stad sie zastanawiam czy to wszystko moze byc cos powazniejszego czy po prostu nerwy. Czasami mi sie wydaje ze jak sie czyms zajme I nie mysle to mnie nic nie boli I ijest wszystko ok. NP wczoraj bylam z mezem w kawiarni I przez ten caly czas nic nie odczuwalam. A jak siedze w pracy czy w domu siedzac I nic nie robic to co chwile cos czuje. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 gru 2010 - 18:55:05
a z kręgosłupem nie masz problemów? nie odczuwasz bólów w plecach? zwłaszcza w ich dolnym odcinku? odcinek lędźwiowy kręgosłupa nie był prześwietlany?
wydaje mi się że najbardziej prawdopodobne jest to że te zaburzenia czucia są właśnie od nerwów i stresu, w każdym razie nic nie wskazuje na jakąś poważniejszą przyczynę
magnez próbowałaś stosować? Odpowiedz Cytuj
10 gru 2010 - 15:05:01
Dolny odcinek kregoslupa nie byl przeswietlany. Czasami bola mnie plecy. ALe bardziej w okolicach ramion tylniej szyi i gorne odcinki. Czasami czuje jak bym ten odcinek byl jak by po prostu bardzo spiety. Ostatnio mialam takze USG tarczycy ale to tez nic nie wykazalo. Czy jesli te wszystkie badania nic nie wykazaly czy warto zrobic MRI? Magnez staram sie brac i moze i nawet cos pomaga tylko ze zapominam czasami. Wszystko to sie zaczelo jak wlasnie sie strasznie stresowalam. A teraz juz stresy minely a reszta zostala sad smiley Albo moze po prostu za duzo o tym mysle??

Mam jeszcze pytanie. Moje EKG wyszlo jakies nienormalne. Lekarka sie tym zbytnio nie przejela i wyslala mnie na echo serca. Echo wyszlo dobrze. Pytalam Pana ktory echo robil dlaczego EKG moglo wyjsc tak i on powiedzial ze moglo byc zle zrobione. Ja mam troche wrazenie ze Pani doktor wyslala mnie na to echo i tez na to USG tarczycy tak zeby po prostu wyslac. Ale juz sama nie wiem. Czy echo serca wykrylo by jakies problemy jesli by byly?

Wczoraj maz mi rozmasowal gorne odcinki plecow, ramiona, z taka mascia rozgrzewajaca. Wydaje mi sie ze pomoglo. Ale przy tym zauwazyl ze mam dosc twarde miesnie w tym miejscy jak przy spieciu.

Aha i jeszcze czasami kluje (boli) mnie w okolicy lewej piersi. Mniej wiecej nad piersia czasami w strone pachy a czasami w druga strone. Jest to krotki bol trwajacy kilka sekun gora minuta ( zadko) ktory czasami sie pojawia przy poruszaniu wlasnie gornych odcinkow ciala ( szyja ramiona).

Przepraszam ze takie dlugie.
Dziekuje. Odpowiedz Cytuj
24 sty 2011 - 03:44:00
Witam ponownie prosze o odpowiedz. Dziekuje Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.